Засідання конкурсної комісії за програмою співфінансування "70/30" 08 червня 2021 року

Конкурсна комісія назвала додаткових переможців конкурсу “70/30”

Сьогодні конкурсна комісія для проведення конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК) ухвалила рішення про визначення 25 додаткових переможців конкурсу енергоефективних проектів (програма співфінансування «70/30»), які будуть реалізовані у 2021 році. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

«Можливість додаткового визначення переможців цьогорічного конкурсу виникла у зв’язку з тим, що Київрада ухвалила рішення про внесення змін до бюджету м. Києва на 2021 рік, яким передбачено виділення додаткових коштів на реалізацію цієї важливої програми у сумі 55 млн грн», – зазначив Дмитро Науменко.

Разом з тим, директор Департаменту нагадав, що за результатами засідання, яке відбулось 18 березня 2021 року конкурсна комісія визначила 67 переможців.

«Таким чином, на реалізацію енергоефективних проектів в будинках ЖБК та ОСББ місто спрямує 155 млн грн, а ще близько 90 млн грн – це інвестиції співвласників», – сказав Дмитро Науменко.

Перелік ОСББ та ЖБК, які додатково стали переможцями конкурсу 

буде в установленому порядку затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та оприлюднений на офіційному Порталі Києва і в газеті Київської міської ради «Хрещатик».

Прокрутить наверх