Сміттєвоз ГрінКо

Зробимо наше місто чистим та екологічним – разом з ГрінКо

Збір та переробка відходів – істотна частина життя міста. Від цього безпосередньо залежить не тільки естетичність наших вулиць і дворів, а й здоров’я міста (екологія) і його жителів.

Асоціація ОСББ міста Києва та компанія “ГрінКо” домовилися про співробітництво з питань вдосконалення та здешевлення збору, сортування і вивезення відходів, що утворюються у багатоквартирних будинках. Членам асоціації будуть надані спеціальні знижки!

Реалізація домовленостей буде здійснюватись поступово. Першими укласти договір на вигідних умовах зможуть учасники Асоціації ОСББ та ЖБК Дарницького району.

ГрінКо – це інноваційне підприємство, яке надає комплексні послуги європейського рівня по збору, транспортуванню та утилізації відходів, використовуючи у своїй роботі найсучасніші технології в галузі управління відходами.

Для організації процесів збору, транспортування, переробки, вторинної експлуатації або утилізації відходів використовується система управління відходами. Розроблено цілий комплекс різних методів для переробки та утилізації твердих побутових відходів, роздільного, збору, будівельних і великогабаритних відходів, листя та гілок дерев.

Відходи поступають на власну сортувальну станцію, де їх розділяють, вторсировину віддають на переробку, а залишки на RDF-паливо. Через конвеєр сортування проходять всі види відходів. З роздільного збору кількість корисної фракції в 7-8 разів більше, ніж з побутових відходів. Тому в екологічному розвитку компанії і міста в цілому – саме роздільне збирання є пріоритетом.

ГрінКо має власний автопарк з нових сміттєвозів Mercedes-Benz і SCANIA. Всі автомобілі відповідають екологічним стандартам і обладнані системою GPS.

Контейнерний парк налічує понад 1000 контейнерів різних типів, а саме:

– євроконтейнери для твердих побутових відходів чорного кольору 1,1 куб м;
– євроконтейнери для роздільного збору жовтого кольору 1,1 куб м;
– контейнери для роздільного збору типу “колокол” 2,5 і 3,2 куб м;
– контейнери для негабаритних та будівельних відходів 11, 16, 23, 25, 30 куб м.

Для негабаритних і будівельних відходів використовується система Multilift / Palfinger.

Прокрутить наверх