Друга хвиля коронавірусу

Київські ОСББ готуються до другої хвилі коронавірусу

У зв’язку зі стійким зростанням захворюваності на коронавірус на черговому засіданні правління Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва було розглянуто питання про вдосконалення програми проведення дезінфекційних заходів у будинках учасників районних асоціацій, а також впровадження додаткових заходів з метою профілактики та захисту здоров’я мешканців.

Зокрема, ведуться переговори щодо отримання знижок на проведення тестів та встановлення в під`їздах дезінфекційних рамок.

Напередодні Асоціація взяла участь у засіданні правління Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) щодо боротьби з коронавірусом.

Відеозвіт засідання приведений нижче.  

Крім того на засіданні Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва були розглянуті наступні питання:

  1. Хід підписання меморандумів про співпрацю з кандидатами на посаду мера міста та кандидатами в депутати до Київської міської ради. У зв’язку з пропозиціями та зауваженнями, що надійшли від кандидатів, необхідно внести зміни до тексту меморандуму. Остаточний варіант меморандуму буде підготовлений до наступного засідання.
  2. Перебіг процесу створення та реєстрації Асоціацій ОСББ та ЖБК Голосіївського, Святошинського та Дніпровського районів. Найвищий ступінь готовності до реєстрації в Асоціації ОСББ та ЖБК Дніпровського району.
  3. Розробка зразків документів для участі ОСББ та ЖБК в програмі співфінансування капітальних ремонтів «95 на 5», а також змін до нормативних документів, які регламентують участь ОСББ та ЖБК в цій програмі.
  4. Підготовка пропозицій Асоціації щодо вирішення проблемних питань з Київтеплоенерго, в першу чергу тих, які стосуються обслуговування індивідуальних теплових пунктів та гарячого водопостачання. Ці пропозиції будуть озвучені на зустрічі з керівництвом Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА.
  5. Особливості програми «Енергодім» від Фонду енергоефективності. Крім участі в програмі співфінансування «70 на 30» в ОСББ та ЖБК Києва є можливість використати переваги програми «Енергодім», яка більше орієнтована на здійснення комплексних енергоефективних заходів, що дозволяє досягти кращих показників енергозбереження.
  6. Створення револьверного фонду. Асоціація вирішила звернутися до КМДА з пропозицією закласти у проекті бюджету міста на наступний рік кошти на створення такого фонду.
Прокрутить наверх