Гіпермаркет "Епіцентр"

Мережа гіпермаркетів “Епіцентр” надає знижки ОСББ та ЖБК міста Києва

У Києві та загалом в Україні гостро постало питання оновлення житлового фонду. На майже один мільярд квадратних метрів житла понад 80% збудовано до 1980-х років. Це застаріле, неефективне з точки зору енергоспоживання житло. Воно є причиною втрат тепла, а відтак – великих сум у платіжках киян. Багато будинків, які б ще могла врятувати реновація, через відсутність будь-якого ремонту, скоро просто перейдуть у статус аварійних. Застарілий житловий фонд потребує енергомодернізації та капітального ремонту. 

Асоціація ОСББ та ЖБК міста Києва, яка представляє відповідальних власників житла, виступає за проведення масштабної модернізації житлового фонду, яку можливо здійснити лише спільними зусиллями ОСББ, місцевого самоврядування, держави, а також бізнесу. Зокрема, в Києві вже декілька років діють програми співфінансування капітальних ремонтів та енергоефективних заходів, відповідно до яких частину вартості проекту сплачує місто чи держава, а решту – співвласники багатоквартирного будинку.

Водночас багато ОСББ міста Києва перебувають у скрутному становищі та мають досить низьку здатність мобілізувати кошти, необхідні для покращення стану та енергоефективності своїх будинків. Тому Асоціація розглядає різні можливості здешевлення вартості таких проектів, у тому числі отримання знижок на матеріали, роботи та послуги.

Першим представником великого бізнесу, який відгукнувся на ініціативу Асоціації в рамках проекту Партнер ОСББ стала національна мережа гіпермаркетів «ЕПІЦЕНТР». 01 квітня 2021 року був підписаний договір між ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» та АОСББ міста Києва, відповідно до якого ОСББ і ЖБК надається знижка на товари будівельного та господарського призначення, зокрема:

10 % на весь асортимент товарів;
15% на лако-фарбову продукцію.

Це стало можливим завдяки постійному збільшенню кількості учасників Асоціації, число яких стрімко наближається до 200 членів. Об’єднавшись та використовуючи силу оптового замовника, ОСББ та ЖБК можуть значно зменшити витрати на утримання своїх будинків і прибудинкових територій, а також знизити вартість проектів з енергомодернізації та капітального ремонту. Будівельні підрядники, як і постачальники матеріалів, готові надавати знижки оптовим споживачам.

Асоціація розраховує, що й інші представники бізнесу, зацікавлені у співпраці з ОСББ та ЖБК міста Києва, приєднаються до нашого проекту Партнер ОСББ.

Чекаємо на ваші пропозиції!

Прокрутить наверх