Зустріч АОСББ міста Києва з Фондом енергоефективності 16 липня 2021 року

Фонд енергоефективності планує активізувати енергомодернізацію в Києві

16 липня відбулася зустріч представників Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва, помічників депутатів міської ради, консультантів МФК по місту Києву і Київській області з представниками Фонду енергоефективності. В ході переговорів були досягнуті наступні домовленості: 

1. Фонд підготує та надішле листа про розміщення соціальної реклами на комунальних рекламних площах Київської міської ради.

2. Представники міської ради нададуть тексти усіх програмних механізмів (у першу чергу проекту Положення про револьверний фонд), якими можуть скористатися ОСББ міста для впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках.

3. Фонд опрацює діючі у Києві механізми місцевої підтримки енергомодернізації в будинках ОСББ і надасть свої пропозиції щодо вдосконалення Положення про револьверний фонд.

4. Фонд забезпечить проведення роуд-шоу – презентацію Програми “Енергодім” – для голів ОСББ, та, за потреби, їх подальше навчання у Школі ОСББ щодо роботи з Фондом. Про дату і місце проведення заходу буде повідомлено додатково.

5. Фонд організує та проведе для АОСББ міста Києва у вересні цього року виїзну презентацію програми “Енергодім” з відвідуванням готового проекту, реалізованого за програмою, у місті Львові. Дата, склад учасників і місце проведення буде повідомлено додатково.

6. ОСББ “Лісковська 12” долучиться до заходу з нагоди офіційного запуску ІТ-платформи Фонду та стане одним із перших ОСББ, що подасть заявку онлайн.

Прокрутить наверх