Фонд енергоефективності отримав понад 500 заявок

Гранти Фонду енергоефективності розміром 70% закінчилися

За повідомленням директорки Фонду енергоефективності Юлії Головатюк наприкінці минулого тижня кількість заявок на участь у програмі “Енергодім” перевалила за 600!

Нагадуємо, що лише для перших 500 заявок застосовується підвищений грант +20% до основної суми компенсації в залежності від обраного пакету заходів (тобто, 60% для пакету “А” та 70% для пакету “Б”).

Наразі Фонд проводить інвентаризацію поданих заявок з банками-партнерами. Після цього буде визначено перелік ОСББ, на які поширюється підвищений розмір гранту.

Інформація про 500-ту заявку буде опублікована на веб-сайті Фонду, а ОСББ, які підпадають під отримання підвищеного гранту, обов’язково отримають офіційне повідомлення від Фонду.

Юлія Головатюк зазначає, що норми пунктів 2 та 3 Додатку 1 до Програми передбачають:

“2. Для перших 500 (п’ятисот) заявок на участь, які були схвалені Фондом, додатково надається 20% до суми відшкодування прийнятних заходів з будівельних робіт.

3. На всі заявки на участь, що надійшли до Фонду в день надходження 500 (п’ятисотої) заявки на участь, у разі подальшого схвалення заявки на участь Фондом відповідно до умов Програми, поширюється такий самий розмір гранту, як і на перші 500 (п’ятсот) заявок на участь. Днем надходження до Фонду 500 (п’ятисотої) заявки на участь вважається дата отримання такої заявки на участь будь-яким з банків-партнерів.”

Які розміри грантів діятимуть, починаючи з 501-ї заявки?

Розмір гранту на відшкодування витрат на будівельні роботи становитиме 40% для пакету заходів “А”  та 50% – для пакету заходів “Б”.

Обмеження вартості витрат на заходи з підготовки та реалізації проекту, не повинні перевищувати 15% від вартості будівельних робіт – для пакету заходів “А”, та 7,5% від вартості будівельних робіт – для пакету заходів “Б”.

Чи буде продовжено дію підвищеного гранту +20%?

У зв`язку із пандемією та ускладненням економічної ситуації наразі проводяться консультації з Мінрегіоном та міжнародними партнерами щодо надання підвищеного розміру фінансування додатковій кількості енергоефективних проектів.

У разі прийняття відповідного рішення Координаційною радою донорів, громадськість та ОСББ-учасники Програми будуть повідомлені про це.

Зазначимо, що повністю завершили енергоефективні проекти та отримали всі частини грантів 5 ОСББ. Зокрема, ОСББ “Говорова-5” (Одеса), ОСББ “Дбайлива оселя” (Львів), ОСББ “Автоном-69” (Житомир), ОСББ “Щурата 8” (Львів), ОСББ “Фаворит Попудренка, 12 Б” (Чернігів).

Прокрутить наверх