Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності 2020

23 вересня 2020 року відбудеться Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності

Організатори: Фонд енергоефективності.

Дата і час проведення: 23 вересня 2020 року з 10:00 до 16:00.

23 вересня 2020 року відбудеться другий Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності, який цього року пройде онлайн. Всі охочі матимуть змогу долучитися до перегляду трансляції події на сторінці Фонду у Facebook з 10:00 до 16:00 години.

У Форумі візьмуть участь представники державної влади країни, українські та міжнародні експерти з енергоефективності, а також співвласники багатоквартирних будинків, які впроваджують заходи з енергоефективності за програмою «Енергодім».

Основні теми для обговорень:

  1. міжнародний досвід енергомодернізації будинків та реформи енергоефективності в Україні;
  2. успіхи реалізованих проектів за програмою «Енергодім»:
  3. інститут проектних менеджерів: все про супровід проектів;
  4. енергомодернізація будинків – інвестиції у місто та житло.

Спікерами Форуму будуть представники державної влади, зокрема Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України, Андрій Клочко, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Також до дискусії долучаться міжнародні експерти та партнери Фонду – Матті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні, Джордж Крістодореску, координатор сектору енергоефективності та захисту клімату GIZ.

Крім того, спікерами цьогорічного форуму будуть представники ОСББ, які є учасниками програми «Енергодім»‎ та міські глови, які активно впроваджують програми підтримки ОСББ.

Про те, чому вигідно інвестувати у енергоефективність міста розповідатимуть Світлана Ольшанська, заступниця міського голови Житомира, Олександр Омельчук, заступник міського голови Миколаєва, Ваагн Мнацаканян, начальник управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Маріупольської міської ради, Оксана Олійник, координаторка проекту «Енергоефективний район Львова».

Від ОСББ – учасників програми «Енергодім»‎, ви дізнаєтеся про те, як модернізувати власні будинки, мотивувати мешканців розпочати проект, скільки коштують заходи з енергоефективності та де знайти на це гроші.

Форум Фонду енергоефективності це майданчик для дискусій та обміну досвідом реалізації заходів, що впливають на енергоефективність та екологічність багатоквартирних будинків.   

«Вже вдруге наша команда організовує подію, де можна відверто подискутувати про актуальні енергоефективні практики в Україні та в інших європейських країнах. Звісно, ми і цьогоріч будемо говорити про успіхи та перспективи розвитку реформи енергоефективності та розкажемо про роль Фонду в цих процесах. Адже вже зараз до Фонду надійшли проекти на суму більше 1 млрд гривень. Тобто, актуальність енергомодернізації житлового фонду країни повністю виправдана», – наголошує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Щоби стати учасником(цею) Форуму, реєструватися не потрібно – достатньо просто вподобати сторінку Фонду енергоефективності у Facebook та відкрити її під час трансляції.

Прокрутить наверх