Прес-конференція Віталія Кличка

Віталій Кличко нагадав про знижку 10% на комунальні послуги

Киянам, які сплачують вартість комунальних послуг до кінця місяця, надається знижка. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Нагадаю, що в столиці діє пільговий період оплати за комунальні послуги. І якщо до пандемії знижку в 10 відсотків отримували ті, хто заплатить до 20 числа поточного місяця, то тепер знижка діє для всіх, хто сплатить до кінця місяця», – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що від рівня оплати за комунальні послуги залежить робота інфраструктури столиці.

«Місто має платити за газ, воду, пальне. 20 тисяч працівників комунальних підприємств повинні отримувати зарплатню, щоб забезпечувати функціонування комунальних мереж. Тому прошу киян: сплачуйте за послуги вчасно», – наголосив Віталій Кличко.

Також мер нагадав, що навесні цього року місто створило кілька онлайн-сервісів для киян.

«Кияни можуть платити за допомогою особистих кабінетів на сайтах муніципальних підприємств «Центр комунального сервісу» та «Головний інформаційно-обчислювальний центр». Також ми продовжуємо безкоштовно навчати киян користуватися онлайн-сервісами з оплати комунальних послуг. Навчання на курсах у «Центрі комунального сервісу» за два роки пройшли понад 3 тисячі мешканців столиці», – зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що вміння користуватися такими сервісами особливо важливе під час пандемії коронавірусу для людей старшого віку. Щоб вони не стояли в чергах, наражаючись на небезпеку зараження, аби сплатити за комунальні послуги.

Прокрутить наверх