Онлайн-брифінг мера Києва Віталія Кличка

Тарифи на опалення та гарячу воду в Києві не зміняться

Цього опалювального сезону ціна послуг за опалення та гаряче водопостачання у столиці не зміниться. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання ЗМІ.

«Питання тарифів підіймається кожного опалювального сезону. Збільшується вартість електроенергії та газу, що є основними складовими для виробництва тепла та постачання гарячої води. І це є причиною для перегляду тарифів на тепло та гарячу воду. Київ має обгрунтовані та затвердженні розрахунки. Але цього опалювального сезону ціна послуг на опалення та гаряче водопостачання не зміниться! Мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть за комунальні послуги за попередніми тарифами», – наголосив Віталій Кличко.

За його словами, кияни сьогодні можуть вплинути на суми в платіжках. Зокрема, майже 800 будинків вже скористались міськими програмами з енергозбереження. Термомодернізація будинків дозволяє зменшити витрати на комунальні послуги у 2-3 рази.

«І столиця продовжує втілювати такі програми. На 2021 рік ми виділили з бюджету понад 150 мільйонів гривень на заходи з енергозбереження» – повідомив Віталій Кличко.

Прокрутить наверх