Компост

19-21 жовтня – вебінар на тему компостування у багатоквартирному будинку

19-21 жовтня громадська організація «Плато» за підтримки ПРООН в Україні проведе онлайн-навчання про органічні відходи та їхній негативний вплив на довкілля, а також розповість про дієві інструменти компостування у багатоквартирному будинку.

Після навчання учасники зможуть взяти участь у конкурсі, переможцям якого організатори та експерти допоможуть встановити спеціальний контейнер для збору органічних відходів, налагодити процес компостування, а також запровадити бізнес-модель з реалізації компосту.

Органічні відходи складають від 30% до 50% від загальної кількості твердих побутових відходів, які створюють українці. Органіка на сміттєзвалищах нерідко призводить до виникнення пожеж. Внаслідок горіння у повітря виділяється велика кількість токсичних речовин та парникових газів, що підсилюють зміну клімату та негативно впливають на здоров’я людей.

«Сафарі для громад: компостування в містах» – триденний навчальний курс для активних та небайдужих мешканців багатоквартирних житлових будинків, які прагнуть вирішити проблему з сортуванням відходів, заручитися експертною підтримкою та отримати нові знання для протидії нераціональному використанню ресурсів.

Учасники дізнаються про: 

– взаємозв’язок неправильного управління відходами зі зміною клімату та екологічними проблемами у громадах;
– «дорожню карту» запуску компостування у житловому будинку;
– особливості роботи єдиної в Україні міської компостувальної станції;
– роботу з мешканцями та їхню мотивацію;
– добрі практики компостування в Україні та закордоном.

Фінальний крок – тестування, при успішному складанні якого учасники отримають сертифікат про успішне проходження курсу та звання «сафарі-амбасадора з компостування».

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Реєстрація на програму відкрита до 17 жовтня включно.

Прокрутить наверх