Програма співфінансування енергоефективних заходів "70 на 30"

Оголошено конкурс 2021року проектів за програмою “70 на 30”

Сьогодні, 26 листопада 2020 року відбулось онлайн засідання Комісії для проведення конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках (програма співфінансування “70 на 30”, далі – Конкурс), присвячене питанню організації та проведенню конкурсу 2021 року.

За результатами роботи Комісія ухвалила рішення:

 • оголосити Конкурс 2021 року проектів з реалізації впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках;
 • з 30 листопада до 30 грудня 2020 року Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити прийом заяв та конкурсних пропозицій (проектів).

ВАЖЛИВО!

Зважаючи на встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийом проектів для участі в Конкурсі буде здійснюватись фахівцями Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виключно за попереднім записом з 30 листопада до 30 грудня 2020 року щоденно з 8:40 до 11:40 години за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15-А, каб. 9.

Запис для подання проектної пропозиції відбуватиметься за номерами телефонів:

(044) 279-81-86 та (044) 279-38-01 з 30 листопада 2020 року до 24 грудня 2020 року.

Для розгляду прийматимуться виключно ті Проєкти, які мають повний комплект документів. У разі відсутності будь-якого документа з переліку необхідних, Проєкт прийматись до розгляду не буде!

Відповіді на запитання та консультації щодо умов конкурсу з приводу підготовки та оформлення Проєктів можна отримати надіславши питання на електронну адресу: 70na30kyiv@ukr.net

Оголошення про проведення конкурсу

Відповідно до Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках, затвердженого рішенням Київської міської ради № 865/865 від 26.12.2014 року, конкурсна комісія виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках.

 Напрямами реалізації проектів є:

 • встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії на опалення/гаряче водопостачання;
 • реконструкція теплових пунктів та встановлення нових індивідуальних теплопунктів;
 • теплоізоляція, капітальний ремонт дахів та підвальних перекриттів ;
 • заміна вікон та дверей в місцях загального користування на енергозберігаючі;
 • модернізація та заміна внутрішньобудинкових інженерних мереж;
 • утеплення фасадів;
 • заміна освітлювальних приладів на енергоефективні та/або встановлення датчиків руху для регулювання освітлення у місцях загального користування;
 • реконструкція систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних чи альтернативних джерел енергії;
 • капітальний ремонт або технічне переоснащення внутрішньобудинкового електричного обладнання.

Форма подання проекту встановлена додатком до Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках», затвердженого рішенням Київської міської ради № 865/865 від 26.12.2014 року.

До проекту додаються (комплект документів):

 • техніко-економічне обґрунтування проекту;
 • документ, що підтверджує повноваження особи на підписання проекту;
 • документи, що підтверджують наявність одного або кількох видів гарантування оплати;
 • витяг з протоколу загальних зборів співвласників, що підтверджує їх рішення брати участь у конкурсі.

ВАЖЛИВО!

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» прийом громадян у приміщенні Департаменту житлово-комунальної інфраструктури наразі не здійснюється.

Зважаючи на зазначене прийом проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках буде здійснюватися Департаментом виключно за попереднім записом з 30 листопада до 30 грудня 2020 року щоденно з 8:40 до 11:40 години за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15-А, каб. 9. 

Записатися для подання проектної пропозиції можна за номерами телефонів:
(044) 279-81-86 та (044) 279-38-01 починаючи з 30 листопада 2020 року до 24 грудня 2020 року

До розгляду приймаються виключно ті Проєкти, які мають повний комплект документів. У разі відсутності будь-якого документу з переліку, Проєкт не приймається до розгляду і повертається представнику ОСББ/ЖБК!

Консультації з приводу підготовки та оформлення проектів можна отримати надіславши питання на електронну адресу: 70na30kyiv@ukr.net

Прокрутить наверх