Асоціація ОСББ Деснянського району підписує меморандум з ЦНАП у Деснянському районі міста Києва

Давати поради як створити ОСББ будуть у ЦНАП Деснянського району

У Центрі надання адміністративних послуг Деснянського району м. Києва будуть надавати консультації з питань створення ОСББ. Деснянська райдержадміністрація спільно з районним ЦНАПом та Асоціацією ОСББ та ЖБК Деснянського району м. Києва уклала Меморандум про співпрацю. Участь в урочистому підписанні взяли в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, начальник Центру надання адміністративних послуг Наталія Володіна та голова правління ОСББ «Київенерго» Олена Свінтозельська.

Метою проєкту є сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Деснянському районі. Відтепер, усі бажаючі можуть отримати кваліфіковану допомогу з питань створення ОСББ.

«Символічно, що підписантом стала голова правління ОСББ «Київенерго» Олена Свінтозельська. Житловий будинок по вул. Братиславській, 12 став одним із найефективніших прикладів запровадження у місті Києві серед ОСББ енергозберігаючих заходів, в рамках Програми співфінансування проєктів «70 на 30». Минулого року поглянути на успіхи ОСББ завітала й Президентка Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга. Я впевнена, що такий ефективний менеджер, як Олена Свінтозельська та її команда, надаватимуть кваліфіковану допомогу і кількість ОСББ нашого району невпинно зростатиме», – зазначила Ірина Алєксєєнко.

Консультації будуть надаватись щосереди з 10:00 до 13:00 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Деснянського району за адресою: Київ, проспект Маяковського, 29.

Слідкуйте за новинами на фейсбук-сторінці Асоціації ОСББ Деснянського району м. Києва.

Прокрутить наверх