Засідання Координаційної ради з питань розвитку ОСББ і ЖБК міста Києва, 14 грудня 2021 року

Координаційна рада з питань розвитку ОСББ і ЖБК відновила роботу

Сьогодні відбулося перше засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку ОСББ і ЖБК міста Києва, на якому було оновлено її склад. Тепер рада налічує 37 осіб, і до неї входять як представники ОСББ та ЖБК, так і посадовці КМДА.

Голова координаційної ради Петро Пантелеєв розповів, що склад ради оновлено відповідно до пропозицій районних держадміністрацій, місцевих асоціацій ЖБК та ОСББ, громадських організацій. Члени координаційної ради зосередяться в подальшій діяльності на масштабуванні міських програм співфінансування, налагоджені взаємовідносин із постачальниками послуг опалення, води, газу та електроенергії.

“Для міста дуже важливою є системна співпраця з асоціаціями ЖБК та ОСББ, керівниками правлінь будинків, практиками, які здійснюють ефективний будинковий менеджмент. Наша співпраця буде зосереджена на вирішенні проблемних питань, що сьогодні мають ОСББ та ЖБК, підготовці відповідних пропозицій нормативних змін. Будемо вдосконалювати механізми програм співфінансування капітальних ремонтів та енергоефективних заходів, поширення кращих практик їх виконання”, – сказав Петро Пантелеєв.

Заступниками голови ради Петра Пантелеєва від громади обрано голову правління АОСББ міста Києва Валерія Нікітченка, голову правління ОСББ “Перший будинок” Михайла Кальтагейсера, радника заступника голови КМДА Олексія Тихонова.

Під час засідання ради прийнято рішення провести низку тематичних нарад із компаніями-виконавцями послуг, продовжити інформаційну кампанію, націлену на об’єднання мешканців шляхом участі в програмах співфінансування “70/30” та “Капремонти”, удосконалити механізм участі ОСББ та ЖБК у цих програмах, а також обговорити організаційні питання щодо формування експертних робочих груп та роботи ради у 2022 році. Найближчим часом, а  саме у січні 2022 року, передбачено провести два засідання.

Загалом представники міської та районних асоціацій ОСББ і ЖБК задоволені результатами зустрічі. Дякуємо всім учасникам координаційної ради!

Прокрутить наверх