Засідання постійної комісії Київради з питань ЖКГ, 03 листопада 2021 року

Київ буде надавати фінансову допомогу новоствореним ОСББ

03 листопада постійна комісія Київради з питань житловокомунального господарства та паливно-енергетичного комплексу підтримала проєкт рішення “Про надання одноразової фінансової допомоги новоствореним об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків для проведення ремонтних робіт в багатоквартирних будинках”.

“Це має стати дієвим стимулом для збільшення кількості ОСББ у місті Києві”, – зазначив голова постійної комісії Олександр Бродський.

Як пояснив секретар постійної комісії Тарас Криворучко, фінансова допомога буде надаватись після державної реєстрації об’єднання або перереєстрації ЖБК в ОСББ за умови, що будинок експлуатується більше 10 років з моменту набрання рішенням чинності. Сума допомоги визначатиметься залежно від кількості квартир у будинку, а саме:

до 50 кв. – 1 млн грн;
до 150 кв. – 1,5 млн грн;
до 250 кв. – 2,5 млн грн;
понад 250 кв. – 3, 5 млн грн.

Головним розпорядником коштів планується призначити райдержадміністрації.

“Сподіваюся Київрада проголосує за цей проєкт до кінця року. Тоді наступного року новостворені ОСББ мають подати документи для фінансування ремонту в будинках до 01 жовтня. А вже самі ремонтні роботи будуть проводитися у 2023 році”, – додав депутат.

Прокрутить наверх