Віталій Кличко на засіданні Київради 02 грудня 2021 року

Київрада встановила однаковий тариф на тепло для всіх ОСББ і ЖБК

17 листопада АОСББ міста Києва звернулася до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням переглянути встановлені тарифи на теплопостачання, які не відповідають умовам меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води в опалювальному сезоні 2021-2022.

Сьогодні, 02 грудня, Київська міська рада внесла зміни до рішення “Про проходження опалювального сезону 2021-2022 року в місті Києві”, щоб зменшити вартість на теплопостачання для мешканців багатоквартирних будинків, які досі не уклали договори про надання комунальних послуг згідно з чинним законодавством.

Київрада має схвалити рішення, щоб до всіх будинків ОСББ і ЖБК були застосовані тарифи минулого опалювального сезону. Про це мер Києва Віталій Кличко сказав на початку засідання.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» за рішенням співвласників багатоквартирного будинку з виконавцем відповідної комунальної послуги укладається договір про надання комунальних послуг.

“Проте наразі у Києві налічується 462 будинка, де ще не відбулися зміни в частині обрання співвласниками договірних моделей за кожним видом комунальних послуг. Мешканців цих будинків неможливо у стислі терміни перевести на індивідуальні або колективні договори про надання комунальних послуг, оскільки у КП “Київтеплоенерго” не надійшло необхідної інформації з метою проведення коректних нарахувань”, – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови зазначив, що у вказаних вище житлових будинках теплопостачання здійснюється на підставі договорів про постачання теплової енергії у розмірі від 2 099,52 грн до 2 381,54 грн з ПДВ залежно від витрат на утримання та ремонт центральних або індивідуальних теплових пунктів.

“Ця вартість на теплопостачання є непосильною для деяких представників територіальної громади, тому депутатським корпусом прийнято рішення щодо включення додаткових категорій багатоквартирних будинків до переліку споживачів, для яких протягом опалювального періоду 2021-2022 року КП “Київтеплоенерго” застосовуватиме тариф на теплову енергію, який застосовувався у минулому році. Опалювальний сезон вже настав, і міська влада має враховувати інтереси усіх киян. У час пандемії та економічної кризи необхідно встановлювати посильні для людей ціни на теплопостачання”, – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що збитки, завдані КП “Київтеплоенерго”, буде компенсовано з міського бюджету.

Прокрутить наверх