Київський форум ОСББ і ЖБК 2021

24 грудня відбудеться Київський форум ОСББ і ЖБК 2021

24 грудня в Києві зберуться представники державних органів та установ, місцевого самоврядування, ОСББ і ЖБК, їх асоціацій з метою обговорення актуальних проблем і перспектив розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також правового становища житлово-будівельних кооперативів.

Захід організований Асоціацією ОСББ та ЖБК міста Києва і пройде у October Hall (Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1) з 10:00 до 18:00.

Завданням форуму буде пошук рішень, які могли б надати новий імпульс розвитку ОСББ, створення передумов і можливостей для масштабної енергомодернізації житлового фонду, об’єднання всіх ОСББ і ЖБК країни в потужну та ефективну організацію, узагальнення досвіду управління багатоквартирними будинками.

Перелік питань, запропонованих до розгляду на форумі:

1. Внесення змін у законодавство з метою усунення практики дискримінації ОСББ і ЖБК з боку державної та місцевої влади, державних і комунальних підприємств, а також запровадження додаткових переваг для ОСББ і ЖБК; спрощення процедури створення та реєстрації ОСББ, реорганізації ЖБК в ОСББ.

2. Визначення заходів зі спрощення процедури передачі земельних ділянок у постійне користування ОСББ / ЖБК та у спільну сумісну власність співвласникам будинку.

3. Відновлення роботи Національної координаційної ради з питань сприяння розвитку ОСББ та місцевих координаційних рад.

4. Підготовка до масштабної енергомодернізації житлового фонду міста Києва: програми співфінансування та стимулювання, револьверний фонд, проведення інформаційної кампанії.

5. Створення регіональними асоціаціями ОСББ та ЖБК громадського об’єднання “Всеукраїнська асоціація ОСББ і ЖБК” для забезпечення представництва інтересів на державному і міжнародному рівнях.

6. Створення на базі ГО “Всеукраїнська асоціація ОСББ і ЖБК” Фонду розвитку і підтримки ОСББ та ЖБК (револьверний фонд), формування стартового капіталу фонду.

7. Житлово-будівельний кооператив як форма управління багатоквартирним будинком: бути чи не бути?

Резолюція, прийнята за результатами форуму, буде надіслана Президенту України, Прем’єр-міністру України та мерам міст України.

Бажаючі стати учасником форуму мають подати до 16 грудня заявку, заповнивши форму.

Присутність на заході можлива за умови виконання карантинних норм і правил, що діятимуть на момент його проведення!

Взяти участь у форумі також можна буде онлайн під час трансляції події на сторінці АОСББ міста Києва у Facebook.

Онлайн-учасники зможуть ставити запитання спікерам – найцікавіші будуть озвучені у прямому ефірі – коментувати і обговорювати виступи. Усі запитання та коментарі будуть опрацьовані та враховані у підсумковій резолюції форуму.

Також у форумі візьмуть участь партнери АОСББ міста Києва, які підготували цікаві доповіді та пропозиції для всіх ОСББ і ЖБК України.

Запрошуємо на форум!

Прокрутить наверх