Підписання меморандуму між Фондом енергоефективності та Дніпровською міською радою

ОСББ Дніпра отримають гранти на 80% витрат на енергоефективність

Дніпровська міська рада підтримала мешканців громади на шляху реалізації проектів з комплексної енергомодернізації багатоповерхівок.

20 липня в Дніпрі відбулася церемонія підписання меморандуму про співпрацю між керівництвом Фонду енергоефективності та міською радою.

Відкриваючи захід, Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності, розповіла про можливості та переваги програми “Енергодім”, а також висловила сподівання, що в наступному році у Дніпрі буде реалізовано декілька десятків проектів з енергомодернізації багатоквартирних будинків.

“Підписання меморандуму між Фондом та Дніпровською міською радою свідчить про початок активної фази співпраці щодо підтримки ОСББ у реалізації їх енергоефективних проектів. Нам приємно, що міська рада на фінішній стадії розробки програми та формування бюджету для компенсації додаткових 30%”, – зазначила очільниця Фонду.

Зі свого боку Борис Філатов, міський голова Дніпра, зазначив, що одним із пріоритетів діяльності місцевої влади є розвиток сфери енергоефективності, зокрема, у житловому секторі.

“Ми розуміємо важливість розвитку цього напрямку для громад, тому хочеться висловити слова вдячності Фонду енергоефективності за підтримку. У свою чергу, ми продовжимо надавати підтримку ОСББ, і сьогоднішнє підписання свідчить про те, що активні громадяни, які не бояться брати на себе відповідальність за житловий фонд, завжди отримають допомогу від місцевої влади”, – додав мер Дніпра.

Наразі у місті Дніпро налічується понад 5 тисяч багатоквартирних житлових будинків, з них близько 1200 створили ОСББ.

Дніпровська міська рада розробила проект співфінансування заходів з енергоефективності у житловому секторі для ОСББ на рівні 30% у вигляді надання грантів. 

У подальшому планується створення револьверного фонду, додатково до безповоротної грантової допомоги, за яким ОСББ буде надаватися поворотна безвідсоткова позика, що дозволить зменшити фінансове навантаження на співвласників при реалізації енергоефективних проектів у багатоповерхівках.

Прокрутить наверх