Газова труба будинку

Обговорення проєкту Порядку технічного обслуговування газових мереж в будинку

Питання технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж чи не одне із самих контраверсійних серед останніх змін у житлово-комунальному господарстві.

Законом визначається, що технічне обслуговування систем газопостачання здійснюється за рахунок співвласників багатоквартирного будинку. Водночас відповідальність за технічне обслуговування та безпечну експлуатацію несе оператор газорозподільної системи або інший суб’єкт господарювання, з яким укладено договір.

Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку та види робіт, які є обов’язковими під час технічного обслуговування, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику в нафтогазовому комплексі. Таким органом є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

06 липня в Міненерго буде проведено нараду за участі представників Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва, на якій будуть обговорюватись пропозиції та зауваження до проєкту Порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку та зміни до Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики № 285 від 15 травня 2015 року.

Пропонуємо ознайомитись з вищезгаданими проєктами:

Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання

Зміни до Правил безпеки систем газопостачання

Маєте конструктивні пропозиції чи зауваження? Ми готові винести їх на обговорення в Міненерго із зазначенням автора правок.

Прокрутить наверх