Нарада ОСББ, КМДА та Київтеплоенерго

От і поговорили: ОСББ зустрілися з Київтеплоенерго

У законодавстві, що регулює відносини у сфері житлово-комунальних послуг, відбувається багато змін. З метою обговорення порядку впровадження нововведень та врахування інтересів споживачів комунальних послуг Асоціація ОСББ міста Києва виявила ініціативу провести круглий стіл з виконавцями комунальних послуг.

Вчора відбулася перша робоча нарада представників Асоціації ОСББ, директора Департаменту ЖКГ КМДА та його заступника з керівництвом КП «Київтеплоенерго». Зустріч пройшла у дружній атмосфері та була корисною для всіх сторін.

Обговорювалися питання втрат (при ГВП, на водопідготовку, циркуляцію), складові тарифу ГВП та опалення, акцентувалася увага на якості обслуговування в залежності від балансоутримувача, компенсації витрат на обслуговування та різницю в тарифі та інші.

Питань загалом багато, і вони досить складні, щоб все можна було обговорити та вирішити на одній зустрічі. Тому учасники домовились проводити такі наради на постійній основі не рідше одного разу на місяць, а за потреби – раз на тиждень.

Асоціація виловлює подяку Дмитру Науменку, Олексію Тихонову, Вячеславу Бінду, Костянтину Лопатіну за відкритість, увагу та експертні поради, адже опрацьовані питання є актуальними для кожного власника квартири / співвласника багатоквартирного будинку.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та взаємодію!

Прокрутить наверх