Нарада правління Асоціації ОСББ міста Києва

Асоціація ОСББ міста Києва переходить від планів до дій

Вчора відбулася чергова нарада правління Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва, на якій розглядалися питання про формування робочих груп з метою реалізації плану першочергових дій, спрямованих на створення кращих умов та нових можливостей для діяльності ОСББ у місті Києві.

Зокрема, затверджений склад робочої групи з підписання меморандумів про співпрацю з кандидатами на посаду мера Києва та депутатами до Київської міської ради.

Після аналізу інформації, зібраної районними асоціаціями (вивчення проблем, з якими стикаються ОСББ та ЖБК міста Каєва), вирішили створити робочу групу, яка повинна буде підготувати форми документів та узгодити вимоги до заявок ОСББ та ЖБК на участь у програмі співфінансування капремонтів (в тому числі ремонту та модернізації ліфтів за програмою «95 на 5»), а також розробити пропозиції щодо доповнення / змін до Положення про капремонти.

Підготували звернення до Київтеплоенерго, ДЖКІ та Водоканалу щодо організації круглого столу за участі представників районних асоціацій з метою вирішення усіх розбіжностей та налагодження конструктивних взаємовідносин з ОСББ міста Києва.

Обговорили доцільність, переваги та недоліки створення револьверного фонду. Учасники засідання висловили своє бачення з цього питання та вирішили детальніше вивчити результати та ефективність діяльності таких фондів.

Обговорили хід реалізації програми співфінансування «70 на 30» та можливість участі ОСББ, які входять до районних асоціацій, у програмі енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» Фонду енергоефективності.

Прокрутить наверх