Новорічна ялинка у дворі ОСББ

Новорічне привітання правління Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва

Ось і закінчується 2020 рік, який ми з вами провели разом, працюючи над вирішенням наших спільних проблем. Напевно, він виявився складним для багатьох ОСББ і ЖБК, та все ж у ньому були і хороші моменти, про які ми хотіли б нагадати, зокрема:

1. Влітку провели кампанію щодо збільшення фінансування програми «70 на 30». Так чи інакше, але у наступному році бюджет програми зросте вдвічі у порівнянні з цьогорічним.
2. Налагодили конструктивні відносини з Київводоканалом, Київтеплоенерго, а також ДТЕК. Регулярно проводимо спільні наради з врегулювання спірних питань та обміну думками.
3. Провели кампанію з підписання меморандумів про співпрацю з кандидатами в мери Києва та кандидатами в депутати до Київради. В результаті маємо представників інтересів ОСББ у Київраді та угоду з Кличком про всебічне сприяння розвитку ОСББ.
4. Виступили з ініціативою створення револьверного фонду, щоб ОСББ та ЖБК мали можливість взяти безвідсоткову позику на енергомодернізацію чи капітальний ремонт будинку.
5. За досить короткий термін змогли об’єднати у складі Асоціації 131 ОСББ і ЖБК міста Києва.

Тож, незважаючи на те що Асоціація розпочала свою діяльність тільки в цьому році, вже маємо значні здобутки, а ще – грандіозні плани. Наступного року плануємо декілька проектів, спрямованих на реалізацію економічного та соціального потенціалу ОСББ і ЖБК, організувати професійне навчання керівників, а також провести загальну конференцію ОСББ і ЖБК міста Києва.   

Однак, аби здійснити все задумане, нам потрібна підтримка якомога більшої кількості співвласників, тому сподіваємось, що в прийдешньому році до нас приєднаються всі, хто вірить у силу громади.

Незабаром Новий рік
Переступить ваш поріг.
Хай до вас він завітає
З тим, що серце забажає.
Будьте всміхнені, веселі,
Бережіть свою оселю!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Догори