Контейнери для збору сміття компанії "Володар Роз"

ОСББ шукають провайдерів з вивезення та переробки сміття

Чисте навколишнє середовище – один з пріоритетних напрямків діяльності Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва. Наразі ми проводимо більш глибоке вивчення ринку послуг з вивезення та переробки побутових відходів.

На цьому тижні представники ОСББ Святошинського та Дніпровського району завітали до провайдера з вивезення сміття – компанії «Володар Роз». На зустрічі також були представники ЖК «Відпочинок», до якого входить 11 будинків, та який має свою історію відносин з цим провайдером.

Зустріли нас привітно, все показали. Дуже велика і чиста територія. Місця для паркування, майстерні для ремонту сміттєвозів, контейнерів, майданчик з новими. Хороші сучасні офіси для співробітників, кухня і місця для відпочинку. Сортування сміття здійснюється на сортувальних лініях: картон, пластик, скло, пакети та інші побутові відходи відбираються вручну і розкладаються в купи, потім усе пресується і йде на переробку.

Також нещодавно нас запрошувала компанія «Грінко», там ми теж дивилися сортувальні лінії, автопарк, територію. Незабаром Асоціація планує відвідати ще кілька компаній і визначити з ким буде працювати зручніше та найвигідніше.

Прокрутить наверх