Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв перевіряє встановлення в будинку індивідуального теплового пункту

У київському ОСББ зменшили вартість опалення у 6 разів

За рахунок проведених енергоефективних заходів мешканці ОСББ «Ізумруд» на вулиці Академіка Заболотного, 30 (Голосіївський район) зменшили вартість опалення до 6 грн за кв. м опалювальної площі. Про це заявив під час перевірки встановлення індивідуального теплового пункту в одній із секцій будинку заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

ОСББ «Ізумруд» вже тричі брало участь в міській програмі співфінансування «70 на 30», за умовами якої місто оплачує 70% вартості робіт, а мешканці – лише 30%. В рамках програми в будинку встановили індивідуальний тепловий пункт з погодним регулюванням на частину секцій, замінили вікна та двері, виконали утеплення фасаду та покрівлі, а також теплових мереж.

«Для участі в програмі мешканці поступово акумулювали кошти та провели цілий комплекс робіт, що дозволив людям зекономити на опаленні понад 550 000 грн», – сказав Петро Пантелеєв.

За словами голови ОСББ Світлани Чабан, у поточному році роботи з енергомодернізації продовжуються: в інших секціях будинку встановлюють тепловий пункт, здійснюють заміну вікон і дверей на енергозберігаючі та інш.

Загалом цього року в київських багатоповерхівках виконають 106 енергозберігаючих проектів. На це з бюджета міста буде спрямовано понад 100 млн грн. За роки роботи програми у столиці втілено понад 600 проектів із енергозбереження.

Прокрутить наверх