ЕКОНОМІЯ ГРОШЕЙ – ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

Асоціація ОСББ та ЖБК міста Києва

Найкраще рішення для власників квартир, правильний вибір для ОСББ

Майбутнє ОСББ

Чимало ОСББ вже довели, що вони можуть бути ефективними господарями. Їхні будинки мимоволі привертають до себе увагу киян: доглянута прибудинкова територія, функціональні дворові майданчики, енергозберігаючі вікна в під’їздах, сучасна система освітлення – як зовні будинку, так і всередині, і багато-багато іншого.

Та це не все, на що здатні ОСББ. Настав час рухатись далі.

Обʼєднуватись можуть не лише власники квартир, а й самі ОСББ. Сьогодні очевидно, що ОСББ стоять на порозі нового етапу свого розвитку: об`єднання в асоціацію задля вирішення складних задач, модернізації будинків, впровадження нових технологій енергозбереження та сталого розвитку в майбутньому. Цей процес закономірний, а тому неминучий.

Переваги Асоціації ОСББ

Допомога у створенні ОСББ

Багато киян замислюється над створенням ОСББ, проте відсутність відповідних знань стає перешкодою для зацікавлених власників квартир. Асоціація надає безоплатну допомогу при створенні ОСББ та забезпечує всіма необхідними документами.

Безкоштовні консультації

Безкоштовне надання консультацій у всіх справах, які пов’язані чи можуть бути пов’язані із захистом та відновленням порушених, оспорюваних, невизнаних прав та законних інтересів учасників Асоціації. А також надання консультаційної допомоги з питань бухгалтерського обліку коштів та операцій ОСББ.

Безкоштовне навчання

Одна із основних наших функцій полягає в безоплатному навчанні ініціативних груп, керівників та фахівців ОСББ, щоб допомогти їм працювати більш ефективно і результативно. Ми робимо це за допомогою семінарів, тренінгів, вебінарів та щомісячних розсилок.

Економія та зменшення витрат

Участь в Асоціації надає можливості економити кошти ОСББ. Наприклад, в Асоціації може бути спільний бухгалтер, юрист, паспортний стіл, аварійна служба тощо. Утримувати такий штат окремому ОСББ вийде занадто дорого. Крім того, Асоціація виступає для підрядних організацій як оптовий споживач послуг, що дозволяє отримувати істотні знижки на вивіз сміття, ремонтні роботи, обслуговування ліфтів, обрізку дерев та інше.

Безкоштовний технічний аудит

Організація створення комісії фахівців, яка проведе повне технічне обстеження будинку, починаючи від даху, ліфтів та вентиляції, закінчуючи опаленням, каналізацією та водовідведенням, а також проведення енергоаудиту. Складання техніко-економічного обгрунтування енергомодернізації та реконструкції будинку.

Безкоштовний сайт

Створення сайту ОСББ та наповнення його контентом: публікація новин, статей, документів та інше. Крім того, сайт – це майданчик для спілкування, де керівники ОСББ можуть взаємодіяти зі співвласниками, а мешканці обговорювати проблеми, пропонувати різні ініціативи та ділитися інформацією.

Програми фінансування

Допомога та супроводження ОСББ на всіх етапах участі у програмах фінансування капітального ремонту та енергомодернізації будинків з державного чи міського бюджету. А це нові індивідуальні теплові пункти, утеплення стін, заміна вікон та дверей, а також впровадження інших енергоефективних заходів.

Захист інтересів

Існують проблеми, які можуть бути вирішені лише тоді, коли організація має «значну масу». Головна перевага Асоціації полягає у можливості спільно представляти інтереси ОСББ в органах влади. Таким чином можна ефективніше впливати на прийняття рішень та законодавства, які принесуть користь усім ОСББ.

Підвищення вартості житла

Вартість квартири напряму залежить від загального стану і зовнішнього вигляду будинку. Усі перелічені вище переваги, в т. ч. енергоефективність, нижча квартплата та краща якість послуг у порівнянні з ЖЕКами, а також підвищена безпека дозволяють максимізувати вартість нерухомості для власників квартир.

Приєднуйтесь до нас!

Ми запрошуємо до співпраці всі ОСББ та ЖБК міста Києва, місцеві Асоціації ОСББ, а також власників квартир, які бажають створити ОСББ. Якщо ви маєте запитання або пропозиції, сміливо звертайтесь до нас. Просто заповніть форму.

    Догори