Круглий стіл, засідання

Підсумки круглого столу з ДТЕК за жовтень 2021 року

Щодо врегулювання ситуації з нарахуваннями.

1. 40 будинків, що подали свої дані, з 8 листопада будуть взяті в роботу для детальної корекції нарахувань за постачання електроенергії.

2. Перша десятка зі списку (визначить ДТЕК, або якщо баланс після корекції залишиться без істотних змін) з 1 грудня будуть включені в план-графік для проведення звірок. Через 3 місяці, тобто з 01 березня 2022 року, перша десятка знову може провести звірку, якщо будуть зауваження до перерахунку. І так далі, поки всі не пройдуть звірку. У цей 3-місячний період, платимо тільки те, що вважаємо правильно нарахованим. На цей період від електропостачання нікого не відключатимуть. Далі оплачуємо, що залишилося після звірки, чи робимо новий перерахунок. Ключове тут – дані ОСББ та ДТЕК мають повністю збігатися. Бажано знімати покази раз на 3 місяці і передавати їх в ДТЕК.

3. За зверненням ОСББ можуть перевести на розрахункову дату 1-е число. Так нівелюється різниця при знятті даних через АСКОЕ (коли побутові на 1-е, а будинкові на 6-е). Перехід буде поетапним. Для контролю процесу, планується почати з першої десятки.

4. Формується штат менеджерів, які будуть відповідати за увесь ланцюжок операцій при проведенні нарахувань / перерахунків як ОСББ, так і побутових споживачів. З ними буде зв’язок через електронну пошту та робочий телефон. Це виправить ситуацію, коли одна рука ДТЕК (відділ розрахунку юридичних осіб) не знає, що робить інша (розрахунок побутових споживачів).

Питання на круглий стіл в листопаді.

Готуємо зустріч з ДТЕК Київські електромережі для опрацювання та вирішення проблем з перепадами напруги, працюємо далі над АСКУЕ та включенням старих лічильників (Меркуріїв) в інвестиційну програму їх заміни.

Дякуємо керівництву ДТЕК за готовність і волю до співпраці!

Нагадуємо, що учасники Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва можуть звернутися із запитом щодо розгляду їх проблеми чи запитання на черговому засіданні з ДТЕК.

Прокрутить наверх