Прес-конференція Віталія Кличка

Сьогодні в Києві розпочинається опалювальний сезон

Опалювальний сезон в Києві цього року розпочнеться з 16 жовтня. Про це заявив мер міста Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції.

«Хочу повідомити, що із 16 жовтня Київ розпочинає опалювальний сезон. Із завтрашнього дня ми розпочнемо подачу тепла в систему. Я вже підписав відповідне розпорядження», – сказав мер.

Він пояснив, що місто ухвалило таке рішення з огляду на середньодобову температуру. За прогнозами синоптиків з наступного тижня буде похолодання, і температура вночі опуститься до 3-5 градусів тепла.

Першими тепло отримають лікарні, школи, дитячі садочки та інші заклади соціальної сфери. Їх підключення відбуватиметься за окремими заявками.

На повний запуск централізованої системи опалення – протяжністю в 27 тисяч кілометрів до майже 12 тисяч будинків – місту потрібно приблизно тиждень.

Для оперативного реагування на аварійні ситуації в столиці в цілодобовому режимі працюватиме 55 спецбригад.

«Кияни повинні мати комфорт і тепло в оселях. Особливо, коли під час пандемії коронавірусу насуваються ще й сезонні захворювання на ГРВІ та грип. Тому я дав доручення теплопостачальним підприємствам подбати, щоб в усіх квартирах киян було тепло. Контролювати стабільне та надійне теплопостачання буде спеціально створена в місті житлово-комунальна інспекція», – зауважив мер.

Прокрутить наверх