Конкурсна комісія програми «70 на 30»

Конкурсна комісія визначила 6 додаткових переможців за програмою співфінансування «70 на 30»

В цьому році додатково ще 6 енергоефективних проектів будуть реалізовані в будинках ОСББ та ЖБК за програмою співфінансування «70 на 30». Відповідне рішення ухвалила конкурсна комісія на позачерговому засіданні. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

«За рахунок зменшення фактичної вартості робіт в ході проведення процедури відкритих торгів та у зв’язку з відмовою від участі у співфінансуванні двох переможців цьогорічного конкурсу утворилася економія бюджетних коштів у розмірі 10,5 млн грн. В межах цієї суми конкурсна комісія визначила 6 додаткових переможців Конкурсу поточного року, які за результатами рейтингової оцінки, згідно вимог Положення про конкурс, є наступними за порядком після 100 визначених переможців конкурсу 2020 року та мають готову проектну документацію і позитивний експертний висновок», – зазначив Дмитро Науменко.

Перелік ОСББ та ЖБК, які додатково стали переможцями конкурсу, буде затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та оприлюднений в установленому порядку в газеті Київської міської ради “Хрещатик”.

Конкурс енергоефективних проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках (програма співфінансування «70 на 30») проводиться в Києві з 2015 року. За період дії програми близько 600 київських багатоповерхівок стали її учасниками, починаючи з 2015 року кияни інвестували понад 253 млн грн в енергоефективність своїх будинків, місто надало допомогу в розмірі 516 млн грн.

Прокрутить наверх