Директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну

Фонд енергоефективності спрощує умови участі в програмі «Енергодім»

5 жовтня 2020 року вступає в дію нова редакція Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Перехідний період буде тривати 21 календарний день, тобто Фонд буде приймати документи і по нових вимогах, і за встановленими формами попередньої редакції до 26 жовтня 2020 року включно.

Нова редакція Програми передбачає можливість направлення Заявки на затвердження проекту, Заявки на внесення змін до проекту, Заявки на верифікацію проекту та Заявки на продовження строку реалізації проекту напряму до Фонду енергоефективності. Тобто ОСББ в обов’язковому порядку направляють тільки Заявку на участь через банки-партнери, що значно спрощує існуючі процедури. Водночас можливість передачі усіх заявок через банки залишається.

Крім того, документи до Фонду можна направляти засобами поштового зв’язку (операторами поштового зв’язку), кур’єром тощо. 

Проектну документацію дозволено надсилати в електронному вигляді, а супровідним листом (довільної форми) підтвердити, що цей варіант документів повністю відповідає оригіналу.

Також інформацію про правки до проектної документації представники ОСББ зможуть отримувати на електронну адресу, що вказана у заявці.

Уточнено перелік та опис енергоефективних заходів в додатку «Порядок дій учасників Програми «Енергодім». Оптимізовано перелік вимог до обладнання та матеріалів.

Внесено зміни для можливості проведення дистанційного аналізу якості реалізації будівельних робіт під час їх виконання.

З’явилася можливість вносити контакти проектного менеджера до переліку контактних осіб.

Ознайомитися з новою редакцією Програми «Енергодім»:

Прокрутить наверх