Прем'єр-міністр Денис Шмигаль

Програму “теплих кредитів” продовжили, але не для ОСББ

Вчора Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо продовження у 2021 році програми «теплих кредитів». На наступний рік програма спрямована на надання кредитів для мешканців індивідуальних будинків та передбачає фінансування на суму 150 млн грн.

Окрім того, громадяни отримають можливість залучати «теплі кредити» на придбання систем накопичення електроенергії, обладнання для заряджання електротранспорту та інтелектуальних лічильників електроенергії.

«За 6 років своєї роботи «теплі кредити» довели свою ефективність. Держава допомагає родинам інвестувати у зазвичай недешеві заходи з енергоефективності, а населення активніше долучається до енергозбереження і в результаті зменшує витрати на комунальні послуги», – зазначила в. о. міністра енергетики Ольга Буславець.

Також вона повідомила, що Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг підтримав внесення змін до проекту Держбюджету на 2021 рік щодо фінансування програми.

За час дії програми близько 850 тисяч родин отримали «теплі кредити» та інвестували в енергоефективні заходи майже 9 млрд грн власних коштів. При цьому загальна сума компенсацій з державного бюджету складає 3,2 млрд грн.

Прокрутить наверх