Фонд енергоефективності у Дніпрі, січень 2022 року

У Дніпрі найбільш сприятливі умови для енергомодернізації будинків

У Дніпрі розробили програму фінансової підтримки ОСББ-учасників програми Фонду енергоефективності “Енергодім” на 2022-2026 роки у розмірі 1,2 млрд. Про це повідомив виконуючий обов’язки директора Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк під час загальних зборів ОСББ за участі представників міської влади Дніпра.

“У Дніпрі надзвичайно сприятливі умови для проведення термомодернізації будинків, коли до грантових коштів за програмою “Енергодім” надається і місцева підтримка, що дозволяє співвласникам брати участь у проєкті, не залучаючи кредитних коштів. Сьогодні житло необхідно робити енергоефективним, тим самим зменшуючи платіжки за опалення вдвічі”, – зауважив Єгор Фаренюк.

За словами присутнього на зборах Северина Маринчука, депутата Дніпровської міської ради, влада прийняла програми підтримки ініціатив співвласників щодо впровадження енергоефективних заходів у їхніх будинках, які дозволяють безповоротно компенсувати до 30% вартості робіт і надати безвідсоткову поворотну допомогу у розмірі до 20% вартості всіх заходів, яку ОСББ повертатимуть за рахунок отриманої економії.

“Крім того, Фонд компенсує 50% вартості проєкту. Перші пʼять будинків ОСББ термомодернізують таким чином вже цього року”, – додав Северин Маринчук.

За умовами програми, протягом пʼяти років з бюджету Дніпра планується виділити 500 млн грн поворотної допомоги та 700 млн грн – безповоротної.

Програма надання поворотної фінансової підтримки в розмірі 20%

Програма надання безповоротної фінансової допомоги в розмірі 30%

Прокрутить наверх