Рекомендації для власників житла з проведення термомодернізації

Рекомендації по проведенню термомодернізації розроблені з метою роз’яснити власникам житла їх важливу роль в процесі модернізації будинку і описати етапи, які треба буде пройти на цьому шляху: від ініціативи до завершення будівельних робіт.

Посібник "Рекомендації для власників житла з проведення термомодернізації", обкладинка

Посібник розрахований на власників, які проживають в будинках з діючими об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), в будинках, які належать до житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) або в тих, співвласники яких ще не оформили статус юридичної особи.

Інформація буде корисна для представників правління ОСББ та професійних керуючих, які відповідають за ініціювання та організацію процесу термомодернізації. Рекомендації допоможуть організувати процеси прийняття рішень для проведення енергоаудиту, проектування, узгодження схеми фінансування і початку будівельних робіт.

Тут описані стандартні рішення по енергозберігаючим заходам, які найбільш затребувані з точки зору енергоефективності та рентабельності. Представлений «Індивідуальний план модернізації» – інноваційний інструмент, який допоможе власникам покроково модернізувати житловий будинок. Також в посібнику зібрані загальні рекомендації по роботі з власниками та мешканцями.

Це видання розроблено в рамках міжнародного проекту «Німецько-Українські енергоефективні будинки», що реалізується Німецьким енергетичним агентством (dena) спільно з партнерами Ініціативою «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO e. V.) і Центром компетенції по великим житловим масивам (Kompetenzzentrum Großsiedlungen e. V.) за сприяння Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини (BMWi).

Прокрутить наверх