Рекомендації Мінрегіону керівникам ОСББ та ЖБК на час карантину. На малюнку три людини в масках на фоні багатоповерхівок

Рекомендації Мінрегіону керівникам ОСББ та ЖБК на час карантину

Міністерство розвитку громад та територій України розробило рекомендації керівникам ОСББ, ЖБК на час карантину.

1. Поінформуйте мешканців про карантин та умови убезпечення від розповсюдження вірусу. Розмістіть в під’їздах чи біля них плакати з інформацію про те, як себе поводити.

2. Запровадьте періодичну дезінфекцію будинку: миття кабіни ліфту, першого поверху, ручок вхідних дверей, перил сходів тощо.

3. Забезпечте заходами захисту прибиральників та двірників.

4. За можливості обмежте доступ мешканців до дитячих та спортивних майданчиків.

5. Комунікуйте з мешканцями, які можуть потребувати сторонньої допомоги (одинокі люди літнього віку, важкохворі люди тощо), уточніть чи потребують вони допомоги і за можливості допоможіть самостійно або передайте інформацію органу місцевого самоврядування чи в місцевий штаб/волонтерську організацію, які опікуються цим питанням.

6. Підтримуйте зв’язок з органом місцевого самоврядування та штабами підтримки для координації спільних зусиль та обміну оперативною інформацією.

7. Використовуйте систему електронної комунікації (врядування) в будинку, яка дозволить звузити необхідність особистого спілкування співвласників та дозволить підтримати комунікацію і зберегти позитивний емоційний клімат в будинку.

Прокрутить наверх