Семінар щодо оформлення земельних ділянок в постійне користування ОСББ / ЖБК, 05 серпня 2021 року

Cемінар щодо оформлення земельних ділянок в постійне користування ОСББ / ЖБК

Вчора пройшов перший семінар щодо оформлення земельних ділянок в постійне користування ОСББ / ЖБК. Студія була переповнена відвідувачами, що говорить про значний інтерес до цього питання. Адже фактично ОСББ і ЖБК витрачають свої кошти на прибирання та благоустрій прибудинкових територій, які їм юридично не належать.

Семінар провели голова АОСББ міста Києва Нікітченко В. В та заступник КП «Київський інститут земельних відносин» Рачинський О. С.

Обговорили особливості права власності та користування землею, порядок та етапи оформлення землі у постійне користування, вартість оформлення і розмір земельного податку.

Зважаючи на велику кількість бажаючих відвідати семінар, а також на важливість та актуальність проблеми, Асоціація розгляне можливість проведення додаткових семінарів.

Напередодні, 3 серпня, АОСББ міста Києва та КП «Київський інститут земельних відносин» підписали договір про співробітництво з питань розробки проектів відведення земельних ділянок під будинками та прибудинкової території у постійне користування ОСББ / ЖБК.

Прокрутить наверх