Програма "Енергодім" Фонду енергоефективності

Типові помилки ОСББ при участі в Програмі «Енергодім»

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які є учасниками або потенційними учасниками Програми «Енергодім», зазвичай роблять однакові помилки в заявках. 

Суттєва помилка в будь-якій заявці означає, що ОСББ доведеться витратити час на її доопрацювання, а значить отримати частину гранту пізніше, ніж очікувалось.

Для того аби об’єднання співвласників не втрачали час на усунення зауважень та не відкладали роботи з енергомодернізації, рекомендуємо ознайомитися з вичерпним актуальним переліком «типових помилок», а також з коментарями щодо їх уникнення. 

Формат цього матеріалу є зрозумілим та максимально доступним для того, щоб представники ОСББ та енергоаудитори могли проаналізувати помилки-зауваження та не допустити їх в своїй подальшій підготовці до участі в Програмі «Енергодім».

Найпоширенішими помилками є неправильне оформлення копій документів та витягів з протоколів загальних зборів ОСББ. Нерідко об’єднання співвласників подають до Фонду неповний пакет документів, зокрема – без обов’язкових додатків, а також зазначають загальну вартість проекту, яка значно перевищує погоджену суму на загальних зборах співвласників будинку.

Перелік також містить опис рішень, порад, які допоможуть подавати заявки без помилок, уникати неточностей та бути уважними до важливих деталей.

Прокрутить наверх