Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

Вартість електроенергії для населення у 2020 році не зміниться

У цьому році вартість електроенергії для населення не зміниться. Про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунального господарства.

«Уряд не змінюватиме вартість електроенергії для побутових споживачів цього року. Вона була і залишається на рівні 1,68 гривень», – сказав Денис Шмигаль. За його словами, це принципове рішення, погоджене з Президентом, і це питання вже не потрібно навіть обговорювати.

Оскільки в ЗМІ з’явилася неправдива інформація, що влада планує підвищити ціну на електроенергію, Шмигаль закликав не вводити українців в оману.

Нагадаємо, ціна на електрику для українців не піднімалася з 2017 року. Тариф становить 90 копійок за кіловат-годину при споживанні до 100 кВт⋅год і 1,68 грн за кіловат-годину при споживанні понад 100 кВт⋅год.

«Що стосується вартості електроенергії для непобутових споживачів. Нам треба зробити ряд кроків, дати можливість виходити на прямі договори та внести відповідні зміни в закони», – сказав Денис Шмигаль. 

Прем’єр також пообіцяв, що Кабмін не допустить віялових відключень і забезпечить роботу атомних електростанцій, які мають важливе значення для енергетичного балансу країни.

Прокрутить наверх