Виток річки Либідь, Солом'янский район міста Києва

01 липня відбудуться збори Асоціації ОСББ та ЖБК Солом’янського району

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у відкритих Загальних зборах Асоціації ОСББ та ЖБК Солом’янського району, що відбудуться 01 липня о 16:00 годині в актовій залі Солом’янської РДА за адресою: Київ, просп. Повітрофлотський, 41, 4-ий поверх. Початок реєстрації з 15:30.

В зборах візьмуть участь посадовці КМДА та Солом’янської РДА, а також члени правління Асоціації ОСББ і ЖБК міста Києва.

Порядок денний передбачає заслуховування звіту голови правління про діяльність АОСББ Солом’янського району за останній рік та обговорення подальшого плану роботи Асоціації.

Також заплановано підписання угоди про співпрацю з ЦНАП Солом’янського району.

Запрошені гості поділяться важливою та актуальною інформацією, зокрема, з питань змін у житлово-комунальному законодавстві, комунальних тарифів, взаємовідносин з Київтеплоенерго, Київводоканалом та ДТЕК, фінансування енергоефективних заходів та капітальних ремонтів у будинках, створення револьверного фонду в місті Києві.

Присутнім буде наданий час, щоб поставити свої запитання доповідачам.

Представники ОСББ і ЖБК, які ще не вступили до Асоціації, зможуть поспілкуватися з головою правління та учасниками АОСББ Солом’янського району.

Також запрошуємо відвідати збори співвласників будинків, які зацікавленні у створенні ОСББ. Будемо раді відповісти на ваші запитання.

Прокрутить наверх