Засновники Києва

31 липня – день заснування Асоціації ОСББ міста Києва

31 липня 2020 року Асоціація ОСББ та ЖБК міста Києва набула статусу юридичної особи. Тепер її можна легко знайти в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Життя показало, що створення нашої організації справа дуже непроста, але вкрай необхідна. Процес цей зайняв кілька років, і йшов він знизу вверх. ОСББ та ЖБК за рішенням загальних зборів вступали до районних Асоціацій. А вже представники районних Асоціацій (Дарницької, Деснянської, Оболонської, Голосіївської, Печерської, Святошинської та Дніпровської) створили міську Асоціацію.

Тепер наша Асоціація стане потужним захисником, лобістом та представником спільних інтересів об`єднань співвласників багатоквартирних будинків, сприятиме розвитку ОСББ як в столиці, так і загалом в країні.

З метою забезпечення сталого розвитку та реалізації статутних завдань створена багаторівнева структура Асоціації. «Залізне ядро» Асоціації складають ОСББ, що прийняли рішення про вступ на загальних зборах співвласників. Асоційованим членом може стати будь-яке ОСББ, яке бажає брати активну участь в діяльності Асоціації без вступу до неї. Також Асоціація відкрита для компаній, організацій та громадян, які поділяють погляди Асоціації та мають спільні з нею інтереси.

Запрошуємо до співпраці ОСББ міста Києва та всіх зацікавлених осіб.

Прокрутить наверх