Збори Асоціації ОСББ та ЖБК Святошинського району міста Києва 07 червня 2021 року

Перші збори Асоціації ОСББ та ЖБК Святошинського району відбулися

07 червня 2021 року було поведено перші загальні збори Асоціації ОСББ та ЖБК Святошинського району з метою ознайомити з основними цілями, завданнями і планами Асоціації, а також про важливість участі в цьому потужному громадському русі.

На засіданні були присутні голова міської Асоціації ОСББ та ЖБК Валерій Нікітченко і голова Асоціації ОСББ та ЖБК Солом’янського району Валерій Пиндик.

Голова правління Юлія Светенко коротко презентувала напрямки діяльності, та з якими питаннями буде працювати Асоціація, а саме:

1. Алгоритм взаємодії та участі в міських програмах співфінансування енергомодернізації та капітальних ремонтів будинків.

2. Що таке Координаційна рада при РДА, як вона формується і на що впливає?

3. Ініціація оперативних зустрічей з різних проблем з посадовцями Святошинської РДА.

4. Організація зустрічей з монополістами для вирішення поточних проблем (Київтеплоенерго, Київводоканалом, ДТЕК), районним управлінням поліції, податковою інспекцією та інш.

5. Організація співробітництва з районним ЦНАП для надання консультаційної допомоги при створенні ОСББ, реорганізації ЖБК в ОСББ та з питань діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

6. Бонуси для членів Асоціації від партнерів, зокрема:

  • знижка ЕПІЦЕНТРУ на товари для членів Асоціації від 10 до 15%;
  • договір на вивезення сортувального сміття (своя партнерська ціна для членів Асоціації);
  • і багато інших.

«Насправді, проектів і завдань дуже багато. Для їх реалізації необхідно об’єднатися у велику асоціацію з тисяч будинків і представляти свої інтереси на рівні міста. Чим більш численною буде міська соціація (на сьогодні в ній налічується понад 200 будинків), тим сильнішими ми станемо, і зможемо вже мати свою вагу, щоб захищати інтереси ОСББ і ЖБК району на будь-якому рівні», – сказала Юлія Светенко.

Також вона зауважила, що існує два варіанти членства в Асоціації. Щоб стати повним членом, необхідне рішення загальних зборів співвласників ОСББ, тоді як асоційоване членство набувається шляхом підписання договору. Асоційовані члени мають право брати участь у діяльності Асоціації та користуватись всіма бонусами і знижками, але вони не мають права голосу на загальних зборах.

На сьогодні для членів Асоціації не встановлено сплату грошових внесків.

Прокрутить наверх