Блакитне полум'я газу у котлі.

НКРЕКП дозволила споживачам змінювати постачальника газу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення, яке дозволяє побутовим споживачам змінювати постачальника газу. Рішення вступає в силу з 1 липня 2020 року. Про це повідомляє НАК «Нафтогаз України».

«Регулятор ринку НКРЕКП спростив правила переходу до іншого постачальника газу, і тепер українці, нарешті, зможуть вільно вибирати постачальника, базуючи свій вибір на найкращих умовах оплати або обслуговування», – йдеться в повідомленні.

У Нафтогазі пояснили, як це буде працювати. Якщо ви живете в Житомирській області, але хочете вибрати постачальника з Вінницької – за новими правилами це можна зробити в декілька кліків, відправивши заяву-приєднання та документи, що ідентифікують особу, новому постачальнику.

«З 1 липня споживач газу зможе змінювати постачальника буквально в один клік: потрібно відправити новому постачальнику заяву-приєднання. Все інше за вас зробить новий постачальник за допомогою сучасних інформаційних технологій», – розказав голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Прокрутить наверх