Онлайн прес-конференція Віталія Кличка

Знижка на оплату комунальних послуг діятиме до кінця карантину

Кияни отримають знижку на оплату комунальних послуг, яка діятиме до кінця обмежувальних заходів. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

“У нас була норма знижки 10 відсотків для тих, хто заплатить до 20 числа поточного місяця. Тепер ця знижка буде діяти для всіх, хто сплатить до кінця місяця”, – зазначив Віталій Кличко.

Він також розповів, що через обмежувальні заходи в місті різко впав рівень сплати за комунальні послуги, а загальний рівень оплати на кінець березня не досяг навіть 80%. Мер наголосив, що кошти за комунальні послуги дуже потрібні місту, бо це, зокрема, і зарплата працівників комунальних підприємств, і гроші на пальне для комунальної техніки та інші витрати.

“Сьогодні є широкий вибір сервісів, де можна сплатити за комунальні послуги, не виходячи з дому. Велике прохання до тих, хто вже сплачує онлайн: в особистому кабінеті ви можете зареєструвати кілька адрес і сплатити також за своїх батьків, бабусь та дідусів, які не користуються онлайн-сервісами”, – звернувся до мешканців столиці Віталій Кличко.

Прокрутить наверх