Феміда

Знижки на юридичний супровід ОСББ і ЖБК від АО “Свобода”

Повний комплекс юридичних послуг для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів міста Києва.

Юридичні консультації

Маєте питання щодо діяльності ОСББ? Хочете знати, як створити ОСББ? Виникла кризова ситуація і потрібна юридична консультація? Надамо кваліфіковані відповіді на усі питання.

Створення ОСББ

Нарешті ви наважилися створити ОСББ, проте не знаєте, з чого почати? Порадимо, як організувати роботу ініціативної групи та забезпечимо необхідними документами.

Юридичний супровід

Потребуєте юридичної допомоги в управлінні ОСББ? Забезпечимо повний юридичний супровід діяльності ОСББ, починаючи з проведення зборів співвласників і закінчуючи укладанням договорів.

Вирішення спорів

Виникла суперечка, але ви впевнені, що закон на вашому боці? Пропонуємо посередництво у вирішенні спорів або захист ваших прав та інтересів у судах будь-яких юрисдикцій та інстанцій.

Стягнення заборгованості

Не знаєте, як вирішити проблему з боргами? Гарантовано стягнемо заборгованість за житлово-комунальні послуги з боржників без додаткових витрат для ОСББ.

Юридичний аудит

Бажаєте навести порядок в документах ОСББ? Проведемо юридичний аудит, за результатами якого ви отримаєте правовий висновок та письмові рекомендації щодо усунення недоліків.

Прокрутить наверх