Правління Асоціації

Нікітченко Валерій Васильович

Голова правління Асоціації “ОСББ міста Києва”
Голова правління Асоціації “ОСББ Дарницького району міста Києва”

Автобіографія

Народився у м. Полтава 4 жовтня 1975 року.

З 2013 року Голова правління ОСББ «Оберіг на Позняках», яким ефективно управляє, втілює енергозберігаючі заходи, та має багаторічні перемоги у конкурсах програми енергомодернізації будинків в КМДА та успішне їх втілення.

Співзасновник та Голова правління Асоціацї «ОСББ Дарницького району м. Києва» .

Співзасновник та Голова правління Асоціації «ОСББ «ЛІВОБЕРЕЖЖЯ».

Співзасновник та Голова правління Асоціації «ОСББ м. Києва».

Організатор та учасник семінарів, форумів що стосується програм енергоефективності та розвитку ОСББ в цілому.

Має вищу юридичну та вищу економічну освіту.

В 2012 році захистив десертацію,  присуджено науковий ступінь -кандидат юридичних наук із спеціальності – адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право.

Працював заступником начальника договірного-правового відділу Кіровоградського ДЦ центру правової допомоги Управління юстиції Кіровоградської області, начальником юридичного відділу, аудиторської фірми «НікВасАле», юрисконсультом та  начальником юридичного відділу АТ «Українсько-Сибірська інвестиційна корпорація, заступник директора з правових питань, ЮК «Дартлі», заступником директора ДП «Гавір», заступником начальника юридичного управління – начальник відділу претензійно-позовної роботи Державного комітету України  державного матеріального резерву. Присвоєно 7 ранг державного службовця.

Засновник та Генеральний директор ЮК «Нікітченко і партнери», яка є лауреатом премії «Українськиї юридичний олімп».

 З 2008 року адвокат. Співзасновник та  Президент Адвокатського об’єднання «Свобода». Президент Асоціації «Свобода». Голова третейського суду.

Працює доцентом Міжрегіональної академії управління персоналом, викладач господарського та екологічного права.

Веде активну громадську діяльність, співзасновник Громадського об’єднання  «Дарницька громадська варта», член Союзу юристів України та членом Асоціації правників України, Генерал-майор козацтва, атаман юридичного департаменту спілки козаків.

Із захоплень: дайвінг, полювання, єдиноборства, чорний пояс по карате,  КМС по плаванню, КМС по кульовій стрільбі.

Одружений, має двох синів.

Тел.: 067 503 85 50
Email: valeriy@nikitchenko.com

Яківець Віталій Олександрович

Заступник голови правління Асоціації “ОСББ міста Києва”

Автобіографія

Народився та проживає у місті Києві, 37 років.

З 2014 року голова правління ЖБК “Річковик-2”. Ефективно управляє багатоквартирним будинком, втілює енергозберігаючі технології та має багаторічні перемоги у конкурсах проектів співфінансування енергоефективних заходів “70/30”, співфінансування капітальних ремонтів “95/5” та інші.

Заступник Голови Асоціації «ОСББ м. Києва». Активний учасник Асоціації “ОСББ Деснянського району м. Києва”.

Веде громадську діяльність у реформуванні сфери ЖКГ. Приймає участь у форумах, щодо програм енергоефективних технологій, комунікацій будинків.

З 2017 – автор проектів та лідер команди по реалізації проектів “Громадський бюджет участі”. Протягом 2018-2020 рр. ініціював та успішно реалізував наступні проекти: спортивний майданчик “Світ спорту Милославичі”, спортивний та дитячо-розважальний проект “Річковик-2”, дитячий спортивний комплекс по вул. Закревського, 85 та інші.

Має подяку від Київського міського голови Віталія Кличка за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та активну діяльність у реалізації ініціативи “Громадський бюджет м. Києва”, а також подяку від КМДА за особистий внесок та активну діяльність у рамках реалізації ініціативи “Громадський бюджет м. Києва”.

Приймав участь у місцевих виборах 2020року до Київської міської ради.

Має вищу освіту, у 2009 році закінчив Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського та Київський механіко-технологічний коледж.
Здобував досвід в інвестиційній компанії менеджером-консультантом та в ПАТ “Оболонь” менеджером з продажу.

Одружений та має доньку.

Тел.: 096 847 98 22, 093 9696 333
Email: yavit@ukr.net

Бородіна Юлія

Заступник голови правління Асоціації “ОСББ міста Києва”

Автобіографія

Народилась 16 квітня 1978 року в місті Лубни Полтавської області.

Заступник Голови Асоціації ОСББ м. Києва по роботі з монополістами.

Член правління  Асоціації ОСББ «Дніпровського району району міста Києва». Проводить активну роботу по налагодженню контактів між головами ОСББ та монополістами міста, проводить семінари у співпраці з профільними юристами для ініціативних  груп, приймає участь у робочих групах щодо внесення змін в профільні закони.

З 2015 по теперішній час Голова Правління ЖБК «Зварювальник-1», Має кваліфікаційний сертифікат Менеджер (управитель) житлового будинку.

Співзасновник та співвласник управляючої компанії ТОВ УК «Домолад», заснованої у  2015, та має в управлінні близько 30 ОСББ/ ЖБК міста Києва в різних районах, тому проблематику кожного району знає з влсного досвіду, від проблем старих будинків ЖБК до нових проблемних недобудов.

Закінчила Запорізький держаний університет за спеціальністю  – психологія та соціальна педагогіка, друга вища освіта – політологія. Диплом з відзнакою.

Працювала у HR департаменті від фахівця з підбору до керівника відділу в таких компаніях як Надра банк, Універсал банк, UBC ті інші.
Інтереси та захоплення: байк туризм, собаки та психологія.

Заміжня, виховує з чоловіком  трьох дітей.

Пиндик Валерій Вікторович

Голова правління Асоціації “ОСББ Солом’янського району міста Києва”

Автобіографія

Народився 12 вересня 1975 року у місті Києві.

З 2012 по теперішній час  Голова правління ОСББ  «Локомотив Київ».

Помічник – консультант депутата КМР, секретар, член постійно діючої комісії з обрання керівників комунальної власності Департаменту промисловості та підприємництва КМДА. 

Співзасновник та  Голова правління Асоціації «ОСББ Солом’янського району м. Києва», яку активно розвиває,  проводить семінари, консультації та прийом громадян з питань по створенню ОСББ, співпрацює з Солом’янською РДА, УЖКГ та Департаментом ЖКІ КМДА.

Голова наглядової ради Асоціації «ОСББ м. Києва».

Освіту здобував у Київському технікумі залізничного транспорту та Київському інституті залізничного транспорту .

Свою трудову діяльність розпочав із  Кооператива «Березка», слюсаром-ремонтником автомобілів. Далі працював на Південно – Західній залізниці, та  Комунальному Об’єднанні «Київміськгідрошляхміст» .

Займався підприємницькою діяльністю у сфері перевезення пасажирів та вантажів. Обіймав посаду заступника директора з комерційних та організаційних питань в будівельній компанії.

Виховує доньку.

Тел.: 067 750 01 99
Email: pyndyk-v@ukr.net

Свінтозельська Олена Валеріївна

Голова правління Асоціації “ОСББ Деснянського району міста Києва”

Автобіографія

Народилася  15 жовтня 1960 року в м. Кіровськ Мурманської області.

 У 2010 році була вибрана Головою правління ОСББ “Київенерго”. У 2018 році керуючий справами ОСББ «Кіото 3».

Голова Асоціації “ОСББ Деснянського району м. Києва”, заступник Голови Асоціації “ОСББ м. Києва” з питань програм співфінансування.

У 2012 році розпочала реконструкцію будинку. Повністю замінили обладнання на сучасне. У 2015 році прийняли участь у програмі “70/30” з енергозберігаючих заходів за допомогою якої зробили термомодернізацію та реконструкцію будинку. Має подяки від міста за просування міських програм співфінансування у Києві. Веде активну діяльність у сфері ЖКГ.

В 1987 р. закінчила Макіївський інженерно-будівельний інститут. Спеціальність Теплогазопостачання  та вентиляція. Працювала інженером на заводі ЖБК. Начальник відділу комплектації та реалізації Агропромбуд. З 1995 року займалась приватним бізнесом.

Заміжня, має двох синів і чотирьох онуків.

Тел.: 067 267 32 32

Безкоровайна Юлія

Голова правління Асоціації “ОСББ Печерського району міста Києва”

Автобіографія

Народилась 28 липня 1978 року в місті Черкаси.

Голова Асоціації “ОСББ Печерського району міста Києва”, заступник голови Асоціації “ОСББ м. Києва” по роботі з органами місцевої та виконавчої влади.

З 2018 по теперішній час голова правління Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Старонаводницька 6-Б”.

Має кваліфікаційний сертифікат “Менеджер (управитель) житлового будинку”, також закінчила інститут післядипломної освіти за програмою “Організація діяльності з управління житловим комплексом”.

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю  – правознавство, Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю – державна служба (диплом магістра), отримала кваліфікацію “Магістр державної служби”. Аспірантка кафедри “Теорії держави і права” Київського  Національного університету імені Тараса Шевченка.

Працювала юрисконсультом  ТОВ “Валента-Груп”; помічником – консультантом народного депутата України; юрисконсультом ТОВ “ФРУТЛАЙФ”; консультантом сектору, спеціалістом І категорії, провідним спеціалістом сектору з питань доступу до публічної інформації та звернень громадян секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

З 2018 по теперішній час – адвокат.

Приймала участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях із правових питань в різних галузях права, зокрема, господарське, конституційне, трудове.

Заміжня, виховує двох дітей.

Інтереси та захоплення: художня література, живопис, подорожі, спорт, вокальне мистецтво.

Тел.: 068 655 83 08

Левітас Генадій Григорович

Голова Наглядової ради Асоціації “ОСББ Дніпровського району міста Києва”

Автобіографія

Народився 12 вересня 1980 року в місті Києві.

З 2016 року обраний до правління ОСББ «Воскресенська 14Е».

З 2019 року голова правління Асоціації ОСББ «Паркові озера».

З 2020 року голова Наглядової ради Асоціації «ОСББ і ЖБК Дніпровського району м. Київ».

Член Правління  Асоціації «ОСББ м. Києва».

Активно займається громадською діяльністю. В межах ЖК «Паркові озера» створив та розвиває систему безпеки, організовує сучасні процеси обслуговування спільних територій, впроваджує нові стандарти якості життя для більш як 10000 киян. Займається пропагуванням ідеї створення ОСББ серед власників нерухомості та надає їм інформаційну допомогу.

Співавтор багатьох Громадських проектів.

Освіта вища, Київський університет туризму, економіки і права, менеджмент, магістр.

Друга вища, Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Психологія, в процесі здобуття ступеню магістра.

Понад десять років займається власним бізнесом, директор ТОВ «Знак якості».

Сімейний стан: одружений, має трьох синів.

Тел.: 097 351 77 77

Светенко Юлія Анатоліївна

Голова правління Асоціації “ОСББ Святошинського району міста Києва”

Автобіографія

Народилася в м. Камянське Дніпропетровської обл., 42 роки, шкільну та вищу освіту отримувала в Запоріжжі. З періоду навчання в аспірантурі – з 2000 року- проживає в м. Києві.

З 2018 року активно зацікавилася темою управління житловим фондом, зокрема ОСББ, зайнялася поглибленим вивченням юридичних нюансів, відвідала низку навчальних спеціалізованих семінарів,  в 2019 обрана головою Правління. З вересня 2019 року ОСББ почало самостійну роботу і наразі успішно обслуговує два будинки. Є ініціатором створення Асоціації «ОСББ в Святошинському районі м. Києва»

З початку роботи ОСББ постійно приймала участь у різних місцевих тематичних заходах, за різноманітними напрямками роботи ОСББ та управління житловим фондом взагалі, підтримала ідею створення міської асоціації ОСББ та ЖБК і приймає активну участь у її роботі, займається просвітницькою діяльністю серед ініціативних груп та «молодих» ОСББ Святошинського району. В 2020 – автор двох громадських бюджетів для свого району.

Має вищу юридичну та економічну а також спеціальну освіти. Має викладацький досвід юридичних та інших дисциплін.

Працювала головою юридичного відділу консалтінгової компанії (бізнес планування, інтелектуальна власність), очолювала юридичний відділ ТОВ «Сістем Інтегрейшн», на базі якого за час роботи побудовано і розвинуто низку окремих бізнесів з 10 різних компаній  (до 2005 р. – головування юридичним відділом всього холдингу). Очолювала юридичний відділ – холдингу з виробничого підприємства Лисичанського склозаводу та 10 оптових торгових підприємств по всій Україні. Займала посаду директора ТОВ “Гласспром”, керівник Торгового дому Пролетарій (реалізація виробничої продукції заводу), заступник Голови наглядової ради Лисичанського склозаводу, основний представник мажоритарних акціонерів.

Паралельно – помічник народного депутата трьох складів Верховної ради, участь у розробці багатьох законопроектів з економіки та енергетики.

Має двох дітей.

Тел.: 097 218 40 40

Литвин Василь Миколайович

Голова правління Асоціації “ОСББ Голосіївського району міста Києва”

Автобіографія

Народився в місті Мена Чернігівської області у 1985 році.

З 2016 року голова правління ОСББ «37 КАРАТ», ефективно управляє багатоквартирним будинком створє систему колективної безпеки мешканців,  є учасником програм співфінансування  енергоефективних заходів та капітальних ремонтів, які успішно втілює.

Співзасновник Асоціації та Голова Асоціації «ОСББ Голосіївського району м. Київ».

Член Наглядової ради Асоціації «ОСББ м. Києва».

Автор-переможець громадського бюджету міста Києва 2017 року, в рамках якого протягом 2018-2019 рр. було побудована на території мікрорайону Теремки-1 сучасне футбольне поле.

З липня 2019 року на громадських засадах працює заступником керівника Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Теремки-1». Засновник та Голова Асоціації «ОСББ Голосіївського району м. Києва». У 2020 році приймав участь у місцевих виборах до Київської міської ради.

Має вищу освіту, закінчив з відзнакою НТУУ «КПІ» за спеціальністю «правознавство». Також є професійно-технічна,  закінчив з відзнакою ВПТУ №16 за спеціальністю «столяр, станочник деревообробних верстатів».

З 2014 року займається приватною юридичною практикою.

Тел.: 097 931 66 72

Дар’їна Тетяна Андріївна

Голова правління Асоціації “ЖБК та ОСББ Шевченківського району міста Києва”

Автобіографія

Народилась 21 березня 1979 року у  місті Києві. Має вищу освіту за спеціальністю “бухоблік, аналіз та аудит” та середню спеціальну за спеціальністю “технолог металургійного виробництва”.

З 2016  Голова правління ЖБК «Червона Зірка» та виконавчий директор ЖБК «Автомат 2». Приймала участь у державних програмах співфінансування, за допомогою яких було зроблено модернізацію та реконструкцію багатоквартирних будинків.

Співзасновник та Голова Асоціації «ЖБК та ОСББ Шевченківського району м. Києва».

Активно залучає ОСББ та ЖБК до Асоціації «ЖБК та ОСББ Шевченківського району м.Київа», надає консультації ЖБК та ОСББ з юридичних, бухгалтерських питань. Приймає участь у телепередачах та телеефірах провідних телеканалів України, з питань енергоефективності,  проблем ЖКГ та проблематики ОСББ, ЖБК. Сумісно з депутатами Верховної ради є ініціатором змін до Законопроектів що безпосередньо стосуються ЖКГ.

Голова Громадської Організації «Захист Києва». Має активну громадську позицію, приймала участь в революції Гідності, активний еко та зоозахисник. Приймала участь у мирних акціях проти забудови зеленої зони “Каштановий Гай”. Проводила акції в захист зелених зон Київа  від стихійної торгівлі та розміщення МАФів на зелених зонах.

Здобувала досвід з 1997 року у Куйбишівському ліспромхозі, головним інженером базисного лісопитомнику, працювала головним бухгалтером ООО “Смоловка”, також провідним бухгалтером з реалізації ДП “Київприлад”, провідним менеджером ТОВ “Голден-Телеком”.

Тел.: 097 963 56 58
Email: zirka167@ukr.net

Кукса Денис Олександрович

Голова правління Асоціації “ОСББ Оболонського району міста Києва”

Автобіографія

КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ

Народився 1978 року в місті Києві.

Активна громадська діяльність у реформуванні сфери ЖКГ, успішне втілення енергоефективних технологій. Участь / виступ у форумах, які стосуються програм енергоефективності, комунікацій будинків. Сертифікований експерт з інженерних технологій у сфері будівництва. Успішна підприємницька діяльність. Активна волонтерська діяльність – допомога військовим підрозділам.

ДОСВІД РОБОТИ

07/2014 – теперішній час

Голова Асоціації ОСББ та ЖБК Оболонського р-ну м. Києва.
Голова Правління ОСББ «Арован», з 2014 р., м. Київ.

Ефективне управління багатоквартирним будинком та його обслуговування; створення ефективної системи колективної безпеки мешканців у будинку; втілення енергозаощаджуючих технологій; реконструкція будинку; багаторічні перемоги у конкурсах проектів 70/30 від КМДА та успішне їх втілення.

2002 – 2017

Підприємницька діяльність, м. Київ.
Страхова діяльність та будівництво; інженерні технології та комунікації.

ОСВІТА

05/2002

Авіаційний сертифікаційний центр «ПІЛОТ»
Міжнародне свідоцтво пілота НПС

09/1997 – 06/2002

Київський Університет Будівництва та Архітектури (КНУБА)
Промислове і цивільне будівництво. Спеціальність – інженер-будівельник. Спеціаліст

09/1993 – 06/1997

Одеська Державна морська академія
Експлуатація суднових енергетичних установок, спеціальність – інженер-механік.

НАВИЧКИ ТА СФЕРИ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Інноваційність.
Енергозаощаджуючі технології.
Інженерні технології.
Реформа ЗСУ.
Альтернативна енергетика.
Розробка продукту.
Аналітичні здібності, генерація ідей, стратегічне мислення.
Керування проєктами.
Навички публічних виступів.
Працювати з великим об’ємом інформації.

СЕРТИФІКАТИ

Тренінг з підвищення кваліфікації з практичних заходів енергозбереження,
організатор Мюнхен-Київ WECF

ДОСЯГНЕННЯ

Модернізація ІТП, запуск погодозалежної автоматики у багатоповерховому будинку, 2017 р.

Зниження у 2 рази енерговитрат (тепло/електроенергія) – один з самих низьких тарифів у Києві на опалення у багатоповерховому будинку.

Утеплення фасадів багатоповерхового будинку. Втілення власної системи теплогенерації будинку опалення/ ГВС на альтернативних джерелах енергії. Зниження витрат на теплопостачання додатково ще у 2,5 рази. Перший багатоповерховий будинок в Україні повністю на альтернативних джерелах генерації тепла.

ПОДЯКИ

2018

Подяка за значний особистий внесок у розвиток і реформування ЖКГ та побутового обслуговування населення, впровадження високоефективних форм господарювання, професійну майстерність від Київського міського голови В. Кличка.

2018, 2017, 2016

Подяка за багаторічну сумлінну працю у сфері ЖКГ від голови ОРДА – О. Цибульщака.
Подяки та грамоти від в/ч, та окремого загону спецпризначення.

ВОЛОНТЕРСТВО

2014 – теперішній час

Активна волонтерська діяльність, направлена на допомогу українській армії.

ІНШІ ВІДОМОСТІ

Майстер спорту з веслування на байдарках.

Майстер спорту з парапланеризму.

КМС з плавання.

Участь у першій незалежній від Росії у 2002 р. сертифікації літаків ДП «Антонов» – літака АН-74 ТК300.

Участь у  пілотажних льотних групах на міжнародних авіасалонах.

Пілотаж та організація демонстраційних польотів над містами України, та за кордоном під час фестивалів. 2002-2008 рр.

Тел.: 066 780 03 00
Email: 7800300@ukr.net

Загородня Ганна Василівна

Голова правління Асоціації “ОСББ Подільського району міста Києва”

Автобіографія

Народилася 1972 року в м. Маріуполь.

Починаючи з 2010 року, обрана головою правління ЖБК «Іскра», а з 2017 – керуючою справами декількох будинків в м. Києві. ОСББ і ЖБК, якими вона управляє, стали бенефіціарами грантових програм зі співфінансування капітальних ремонтів, переможцями конкурсу “70/30” з енергоефективної модернізації будинків в частині: встановлення ІТП з погодним регулюванням, утеплення фасаду та  модернізації мереж ЦО та ГВП, модернізації електричних мереж, технічного переоснащення спільного майна, в тому числі через державну програму «теплих кредитів». В середньому ці заходи заощаджують близько 50% коштів співвласників будинку при оплаті за опалення.

Здобувши необхідний досвід, знання законодавства та менеджерські навички, з літа 2020 року є співзасновницею та головою правління Асоціації «ЖБК та ОСББ Подільського району міста Києва». А в складі Асоціації “ОСББ та ЖБК міста Києва” є членкинею Наглядової ради.  

Отримала вищу освіту в інженерній справі, спеціалізуючись на мікроелектроніці та електронних приборах. До роботи в сфері ЖКГ була співзасновницею та Генеральною директоркою однієї з українських антивірусних компаній. Протягом трьох років відповідала за загальне керівництво, виробництво програмного продукту, маркетинг, зовнішньоекономічну діяльність та організацію партнерських мереж в Україні і за кордоном.

Тел.: 099 468 26 46

Прокрутить наверх