Компанія "ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН"

Знижка на будівельну продукцію від виробника FOMALGAUT-POLIMIN

Компанія FOMALGAUT-POLIMIN надає учасникам Асоціації ОСББ і ЖБК міста Києва знижку на високоякісні сухі будівельні суміші та лакофарбові матеріали.

FOMALGAUT-POLIMIN – національний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей. Це єдина українська компанія, яка сертифікувала більше 40 видів продукції за європейськими стандартами.

Асортимент продукції нараховує більше 120 найменувань, серед яких представлені наступні продуктові групи: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції та інш.

Разом з широким вибором сухих будівельних сумішей команда POLIMIN пропонує знижку на супутні товари для комплексних фасадних робіт – система утеплення POLIMIN THERMO FACADE, декоративні матеріали, лінійку екологічних продуктів на вапняній основі ТМ ECOSHTUK, розчин для кладки на білому цементі, який виготовлений за власною авторською рецептурою.

Прокрутить наверх