XII Всеукраїнський Форум ОСББ

28-29 жовтня у Львові пройде XII Всеукраїнський Форум ОСББ

28-29 жовтня відбудеться XII Всеукраїнський Форум ОСББ, який щорічно проводиться у Львові. Метою Форуму є налагодження зв’язків для якісних змін у сфері житлово-комунального господарства України. Традиційно учасниками події є керівники ОСББ, представники державної влади й місцевого самоврядування, експерти з питань житлово-комунального господарства.

Організатори Форуму:

КУ “Інститут міста”, Львівська міська рада, Ресурсний центр для ОСББ, GIZ Ukraine, IFC.

Захід буде проходити у двох форматах:

1. Офлайн (присутність на події у Львові за умови наявності сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту).
2. Онлайн (перегляд трансляції на сторінці події у Facebook, YouTube).

Програма Форуму на два дні:

Цьогоріч запрошено 45 спікерів та відбудеться 18 панельних дискусій, на яких обговорюватимуть питання актуальних змін у законодавстві, які стосуються житлово-комунального господарства, проблеми та виклики у сфері ЖКГ та шляхи їх вирішення.

Серед спікерів будуть представники компаній, які презентують свою продукцію, та представники міжнародних і українських фондів, які розкажуть більше про програми енергомодернізації будинків.

Окремою темою на події буде питання кліматичної нейтральності міст та те, як енергомодернізація будинків зменшує влив на глобальні зміни нашої планети. Обговорення відбудеться разом із представниками ініціативи Європейського Союзу SPARCS.

Також в рамках події стартував конкурсний підбір історій успіху ТОП-12 ОСББ, які стануть окрасою настільного перекидного календаря, присвяченого проведенню Форуму.

Крім того, організатори передбачили бонуси для учасників Форуму, які переглядатимуть трансляцію. Кожен зможе задати питання спікерам у чаті трансляції і модератори озвучать їх у прямому ефірі. За найцікавіші питання передбачені подарунки.

А ще цьогорічний форум буде особливий не тільки цікавою програмою, а й тим, що в ньому візьме участь Асоціація ОСББ міста Києва. Наша делегація їде до Львова.

Тож до зустрічі на Форумі!

Прокрутить наверх