Фон, зразки документів

Оголошення та повідомлення про установчі збори ОСББ

Шановні співвласники!

Запрошуємо Вас ___________ 20 ____ р.  о _____ год. ____ хв. на загальні інформаційні збори власників квартир та нежитлових приміщень будинку за адресою: Київ, _________________.

Місце зборів – _________________

Також на зустрічі ви зможете ознайомитись з проектом порядку денного установчих зборів, статуту, та задати питання, що Вас турбують, обговорити особливості створення та функціонування ОСББ в нашому з Вами будинку.

Якщо серед Вас є фахівці з бухгалтерії, які бажають зайняти посаду в контрольно-ревізійній комісії – просимо Вас висловити це бажання на цій зустрічі.

Порядок денний зустрічі:

1. Обговорення особливостей створення та функціонування ОСББ.

2. Обговорення проекту Статуту ОСББ .

3. Обговорення порядку денного Установчих зборів по створенню ОСББ.

4. Пропозиції щодо кандидатур Голови правління, Правління, ревізійної комісії ОСББ.

Прохання підготувати питання і заздалегідь направити на електронну адресу  ____________________. 

З повагою, Ініціативна група багатоквартирного будинку _________________ в м. Києві:

П/нВласник квартири (прізвище ім’я по батькові)Місце проживання   Підпис
1.      
2.      
3.      

Повідомлення
про проведення установчих зборів об‘єднання співвласників багатоквартирного будинку

Шановний (а)____________________________________________________

Повідомляємо Вам про те, що ____________ 20 ___ року (субота) о  _______ за адресою – місто Київ, вул. ______________,  мала актова зала _________________,

відбудуться установчі збори об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: ____________________.

Збори проводяться з ініціативи ініціативної групи в складі: __________________ (кв. №___), __________________ (кв. №___), __________________ (кв. №___).

Початок реєстрації засідання установчих зборів о ____ год. ____ хв.

Реєстрація учасників установчих зборів (власників квартир та нежитлових приміщень)  проводиться на підставі паспорту або іншого документу, що засвідчує особу власника;

Власники повинні мати при собі копії свідоцтва на право власності або інший правовстановлюючий документ, а довірені особи повинні мати всі вище вказані документи та нотаріально посвідчену довіреність (з посвідченою копією) або примірник договору доручення (бланк можна буде завчасно взяти к консьєржів будинку).

Перелік питань, що виносяться на голосування (проект порядку денного):

1. Обрання Голови та Секретаря зборів, голови та членів Лічильної комісії.

2. Створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (надалі – Об’єднання), розгляд та затвердження його назви.

3. Затвердження Статуту Об’єднання.

4Вибори  Правління та Голови правління Об’єднання.

5. Вибори  Ревізійної комісії Об’єднання.

6. Прийняття рішень про обрання уповноваженої особи (осіб) співвласників згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

7.  Надання повноважень щодо підписання протоколу та інших документів  установчих зборів Об’єднання, Статуту Об’єднання та державної реєстрації Об’єднання.

Наполегливо просимо Вас прийти та висловити свою волю. Ніхто крім самих жителів не буде повноцінно доглядати за нашим будинком.

Станьте справжніми власниками свого будинку.  Тільки з допомогою ОСББ ми спроможні контролювати грошові кошти, які платимо сьогодні приватному ЖЕКу.

З проектом Статуту Об’єднання можна ознайомитися в під’їзді будинку  _________.

Щосуботи ___________ 20 ___ року проходить обговорення проекту Статуту Об’єднання за адресою: _________________________.

Зауваження і пропозиції приймаються до ____ 20 ___ р., надсилати за адресою: _______________________. Телефон для довідок ___________.

З Повагою, Ініціативна група багатоквартирного будинку ____________________ в м. Києві:

П/нВласник квартири (прізвище ім’я по батькові)Місце проживання   Підпис
1.      
2.      
3.      
Догори